26 Nisan 2019 09:28:00
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
Ralphploto
Sightwdn
AntonCluff
Murat581978
sivaslinuh
58yigido34
alinar58svs
58kayabasi
ellez58
Ysfmct
Sosyal Ağ'da İstder
Mehmet Yıldız: Takımı, Hak Ettiği Yere Taşıyacağız
Mehmet Yıldız: Takımı, Hak Ettiği Yere Taşıyacağız

Beşiktaş ile 2-2 berabere kaldığımız maçın ardından futbolcularımızın değerlendirmeleri

Mehmet Yıldız: Takımı, hak ettiği yere taşıyacağız                                              

Maç sonrası açıklama yapan Sivasspor Takım Kaptanı Mehmet Yıldız, Beşiktaş ile karşılaştıkları maçtan elde ettikleri beraberliğin abartılmaması gerektiğini söyledi. Süper Ligin ikinci yarısında çok zorlu maçların olduğunu da sözlerine ekleyen Yıldız, “Bulunduğumuz konumdan bir an önce kurtarıp daha iyi yerlere gelmek istiyoruz. Sivasspor’u ikinci yarıda hak ettiği yere taşıyacağız. 2-2’lik skora aldanmamak lazım. Neticede bu bir hazırlık maçıydı” diye konuştu.
Kadir Bekmezci: Sivasspor sayesinde ismim duyuluyor
 
Kampta yaptıkları ilk hazırlık maçında iyi bir sonuç elde ettiklerini söyleyen genç futbolcu Kadir Bekmezci ise, “Takımımız oldukça iyi mücadele etti. İlk hazırlık maçımızda iyi bir sonuç aldık” dedi. Takım olarak kamp dönemini çok iyi bir şekilde geçirdiklerini de kaydeden Bekmezci, “Ben Sivas’ta çok mutluyum. Sivasspor sayesinde benim ismim duyuluyor. Sivasspor için elimden gelen her şeyi yapmaya çalışıyorum” diye konuştu.
 
Hayrettin Yerlikaya: Ben gerekirse yedek kulübesinde otururum
 
Spor Toto Süper Ligin ikinci yarısının ilk 5 haftasında çok zor karşılaşmalara çıkacaklarını söyleyen Hayrettin Yerlikaya, takımın başarısının çok önemli olduğunu ve kendisinin gerekirse yedek kulübesinde oturabileceğini söyledi. Ligdeki ilk yarının son haftasında gösterdikleri mücadeleyi devam ettirmeleri gerektiğini söyledi. Antalya Side’de çok iyi bir kamp dönemi geçirdikleri de söyleyen Yerlikaya, “Beşiktaş maçında libero mevkiinde oynadım. Hocam nerede görev verirse o mevkide oynarım. Önemli olan takımımızın başarısıdır. Gerekirse ben yedek kulübesinde de otururum” dedi.
Kaynak: Sivasspor.org.tr