20 Ocak 2018 18:14:47
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
ysf585858
YugulMi
Khabirrems
Ortegaoa
ConnorLymn
EusebioPt
RonarDrep
JaredHaip
Yugulpax
Fasimsr
Sosyal Ağ'da İstder
Sivasspor'da tempo arttı..
Sivasspor'da tempo arttı..

Antalya'nın Manavgat ilçesinde çalışmalarını sürdüren ve yabancı oyuncularının katılımıyla tam takım çalışmalara başlayan Sivasspor'da antrenman sayısı artırıldı.

Sivasspor İdari Menajeri Kerem Atılmaz, 25 Aralık 2010'da Manavgat Sueno Beach Otel'de başladıkları kamp çalışmalarının yılbaşı izninin ardından yeniden başladığını söyledi. Yabancı oyuncuların da kampa katıldığını belirten Atılmaz, ''Antrenman sayısını 3'e çıkardık. UEFA Pro-Lisans Güncelleme Kursu için Antalya Titanic Otel'de bulunan teknik direktörümüz Rıza Çalımbay akşam kampa katılacak'' dedi.

Kale, stoper, orta saha, sağaçık ve forvete takviye yapmayı planladıklarını belirten Atılmaz, transfer çalışmalarının sürdüğünü dile getirdi. Atılmaz, ''Başkanımız zaten şu an otelimizde ve devamlı transfer görüşmeleri yapıyor. Birkaç güne kalmaz eksik olan mevkilerde transferlerin yavaş yavaş sonuçlanacağını düşünüyorum'' diye konuştu.

Bu arada bugün yapılan antrenmanda kulübün altyapısından yetişen ve defansın sol tarafında görev yapan Ziya Erdal'a (22) sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı.

Kaptan Mehmet Yıldız, Ziya'nın kafasını una bulayarak yumurta kırdı. Bu arada yumurtalardan nasibini alan kaleci Ramojiç'in kızdığı gözlendi.

Profesyonel olmak yetmez, Krefesyonel olmak gerek!

Kaynak: Ajansspor.