18 Mart 2018 20:35:24
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
astropay11
Melih80
T4ner58
kartalkanadi58
aygun58
sametsahin
ysf585858
Khabirrems
Ortegaoa
ConnorLymn
Sosyal Ağ'da İstder
İlk Yarıyı Daha Rahat Bir Şekilde Kapatmak İstiyoruz
İlk Yarıyı Daha Rahat Bir Şekilde Kapatmak İstiyoruz

Sivasspor’umuzun genç defans oyuncu Ziya Erdal kulübümüzün resmi internet sitesine verdiği açıklamada devre arası kampına çok önem verdiklerini belirterek “Ligin ikinci yarısında sıkıntı yaşamak istemiyoruz” dedi.

Geride kalan 16 haftada kötü günler yaşadığımızı ancak Rıza Çalımbay’ın takımımızın başına geçmesiyle birlikte çıkışa geçtiğimizi belirten Ziya Erdal, “Biz gerçekten iyi bir takımız, iyi oynuyoruz ancak talihsiz bir şekilde puan alamadık. Son 4 haftada oyunumuzu skora da yansıtmayı başardık. Konyaspor maçı 6 puanlık bir maçtı ve onu da alınca çıkışımızı sürdürdük” dedi.

Cumartesi günü deplasmanda Fenerbahçe ile oynayacağımızı söyleyen Ziya Erdal, “Ondan da en iyi sonuçla ayrılıp ilk yarıyı daha rahat bir şekilde kapatmak istiyoruz. Antalya kampına çok önem veriyoruz. Takviye de olacaktır takımımıza. Sezona Galatasaray maçı ile başlayacağız. Her şeyin ikinci yarı daha güzel olacağına inanıyorum. Takımdaki ağabeylerimde bana çok yardımcı oluyor onların desteğiyle de daha iyi oynadığıma inanıyorum” dedi.