20 Kasım 2018 19:20:54
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
alinar58svs
58kayabasi
ellez58
Ysfmct
Yigidoyasin
Oktay_Calapverdi
Rudolphabamb
MarioTit
fatihyilmaz01
Michaeltig
Sosyal Ağ'da İstder
Ali Kolat'tan Sivasspor'a Ziyaret
Ali Kolat'tan Sivasspor'a Ziyaret

Sivas Valisi Ali Kolat, Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp Sivasspor’umuzu ziyaret ederek Konyaspor maçında başarılar dilediler.

 
Sivas Valisi Ali Kolat, Vali Yarımcısı Veysel Çiftçi, Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, Emniyet Müdürü Ahmet Kemal Seyhan, ve Tugay Komutanı Muammer Bayram antrenman öncesi kulüp tesislerimize gelerek futbolcularımız ve Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay’a baklava ikram ettiler. Kulübümüz 2. Başkanı Erdal Sarılar, Basın Sözcüsümüz Fikret Ünsal, Genel Koordinatörümüz Faruk Taşseten ve yöneticimiz Uğur Akkuş tarafından karşılanan heyet, futbolcularımıza moral verdi.
 
Teknik direktörümüz Rıza Çalımbay ve futbolcularımızla kısa bir görüşme yapan Ali Kolat: “Sivasspor Sivas’ın markası, önemli bir kurumu. Bugün ziyarete geldik başarı dileklerimizi iletmeye, hocamız Rıza Çalımbay’a hoş geldin diyip, başarı dileklerimizi iletmek için arkadaşlarla birlikte hep beraber buradayız. Sivasspor bizim için, şehir için fevkalede önemli. İyi çalışıyorlar başarılarını da arttırarak sürdüreceklerdir. Konyaspor maçı bizim için iyi bir sonuçla biteceğini unut ediyoruz. Takımımızdan mutlak galibiyet istiyoruz. Bu maçtada inşallah Karabükspor maçının skoru olur” dedi.


Ali Kolat ve Doğan Ürgüp ziyaretin ardından tesislerimizi gezerek takımımımız ve tesislerler hakkında yöneticilerimizden bilgi aldılar.