18 Ocak 2018 01:14:33
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
ysf585858
YugulMi
Khabirrems
Ortegaoa
ConnorLymn
EusebioPt
RonarDrep
JaredHaip
Yugulpax
Fasimsr
Sosyal Ağ'da İstder
Yiğidolar Geliyor
Sivasspor HaberleriSivasspor bugün topbaşı yapacak.
İkinci yarı hazırlıklarını Antalya’da tamamlayan ve Ziraat Türkiye Kupasında Denizlispor ile deplasmanda yaptığı müsabakadan bir puanla dönen Sivasspor Pazar günü 4 Eylül Stadyumunda Giresunspor’u yenerek tur şansını yakalamak istiyor.

Teknik Direktör Muhsin Ertuğral gözetiminde bugün tesislerle bir araya gelecek Sivasspor’un yapacağı hazırlık çalışmalarına yeni transferlerde katılacak. Pazar günü 4 Eylül Stadyumunda Giresunspor’u konuk edecek olan Sivasspor bu müsabakayı kazanarak bir üst gruba çıkmanın hesaplarını yaparken, Teknik Direktör Muhsin Ertuğral kupadaki başarıyı lige yansıtmak istediklerini söyledi.

GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYORUZ
İkinci yarı öncesinde görüşlerini dile getiren Sivasspor Teknik Direktörü Muhsin Ertuğral,Sivasspor’un ikinci yarıda başarıdan başarıya koşacağını söyledi
Antalya kampında iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini ve Almanya Bundesliga 2. Lig takımlarından Obenhausenn ile oynadıkları müsabakada güçlerini ortaya koyduklarını dile getiren Ertuğral “Sivasspor ikinci yarıda bambaşka olacak. Futbolcularımın özgüvenleri yerine geldi. Kadroya dahil edilen yeni sporcularında takımda yerlerini almaları ile birlikte Sivasspor’un başarılı dönemi başlayacaktır” dedi
TARAFTARLARIMIZI STADYUMA DAVET EDİYORUZ
Pazar günü 4 Eylül Stadyumunda Giresunspor ile karşı karşıya geleceklerini ve bu müsabakayı kazanmak için sahaya çıkacaklarını da sözlerine ekleyen Ertuğral, “Takımın başarısına destek amacıyla tüm taraftarlarımızı stadyuma davet ediyoruz” dedi.


kaynak: yeni ülke
Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.