19 Temmuz 2018 01:01:25
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
Tizgarlig
johnen
Gradyflami
Larryhef
optovkaRah
JeremyCit
PavelOrnatskii2
MichaelTew
WyazginLesha7
Donaldbuh
Sosyal Ağ'da İstder
Mehmet Yıldız gün sayıyor!
Sivasspor HaberleriSivasspor'da geçen sezonun Haziran ayında İzmir'de menisküs ameliyatı olan ve sonrasında diz kapağında oluşan ödemden dolayı uzun süredir tedavisi devam eden Mehmet Yıldız'dan Sivasspor'a sevindirici haber geldi. Uzun süre yeşil sahalardan uzak kalan kaptanın, İstanbul'da ki tedavisinin tamamlandığı ve fizik-kondisyon çalışmalara başladığı öğrenildi.

Geçen sezon sonunda dizindeki ağrıların artması nedeniyle İzmir Kent Hastanesi'nde Operatör Dr. Bülent Zeren tarafından menisküs ameliyatı edilen ve sonrasında diz kapağında oluşan ödemden dolayı futbol hayatı riske giren Mehmet Yıldız'ın uzun süren tedavisinin tamamlandığı öğrenildi. İstanbul'da çekilen son MR'ın ardından sonuçları temiz çıkan tecrübeli oyuncu, fizik ve kondisyona yönelik çalışmalara başladığı bildirildi. 2 Ocak'ta başlayacak Antalya kampına katılacak olan Mehmet Yıldız, "Ufak bir operasyon geçirmeme rağmen takımımdan bu kadar uzak kalmam beni çok üzdü. Fakat çekilen son MR'ın temiz çıkması beni sevindirdi. Antalya kampında takımım ile birlikte idmanlara çıkacağım ve en kısa zamanda kadrodaki yerimi alacağım. Takımımın bana ihtiyacı var. Onları bu günlerde yalnız bırakmak beni üzüyor. Kişilik olarak futbolu çok seven biriyim. Futbol oynamayı çok özledim. Sakatlığım boyunca bana hep destek olan herkese teşekkür ediyorum" dedi.

SİVASSPOR TARANSFERDE ACELECİ DAVRANMAYACAK

Lige kötü bir başlangıç yaparak taraftarlarını üzen ve ilk yarının bitmesi ile birlikte transfer görüşmelerine başlayan Sivasspor, transferde aceleci davranmayacak. Şu anda bir tek Ersen Martin ile yolarını ayırdıklarını söyleyen Sivasspor Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali Topal, "Hocamız ile ilk yarı değerlendirmesini yönetim olarak yaptık. Takımdan gidecek olan futbolcuların isimlerini belirledik. Ama futbolculara söylemedik. Transfer konusunda aceleci davranıp hata yapmak istemiyoruz. Çünkü bunun acısını ilk yarıda topladığımız puanlar ile çektik. Takımımıza 4 yabancı 2 yerli futbolcu taransfer edeceğiz. Bu isimler belli ama bunlar takıma geldikçe kamuoyuna duyuracağız" dedi.
Kaynak : DHA
Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.