26 Mart 2019 13:17:29
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
58yigido34
alinar58svs
58kayabasi
ellez58
Ysfmct
Yigidoyasin
Oktay_Calapverdi
Rudolphabamb
MarioTit
fatihyilmaz01
Sosyal Ağ'da İstder
Murat Sözgelmez taburcu oldu
Sivasspor HaberleriSivasspor'un Manisaspor ile oynadığı maçta omzuna aldığı darbe nedeniyle sakatlanarak Özel Sekiz Eylül Hastanesi'ne kaldırılan Murat Sözgelmez, taburcu oldu.

26 Eylül günü Manisa 19 Mayıs Stadı'nda oynanan karşılaşmada, omzuna aldığı darbe nedeniyle sakatlanan 25 yaşındaki Murat Sözgelmez, ambulansla Özel Sekiz Eylül Hastanesi'ne kaldırılmıştı. Yapılan muayene ve tetkikler sonucu sağ omuzda akromiyaklavikuler çıkık saptanan Murat için ameliyat kararı verildi. Murat'a, bu tür çıkıklar için üretilmiş özel titanyumla ameliyatı gerçekleştirildi. Murat'ın 3 hafta sonra antrenmanlara çıkacak duruma gelmesi bekleniyor.

Başhekim Mustafa Gürcan konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Manisaspor'un sağlık sorunlarına yardımcı olduğumuz gibi burada misafir ettiğimiz takım oyuncularının da müsabaka esnasında başlarına gelebilecek her hangi bir sakatlanmada yanlarındayız. Ortopedi uzmanımız Op. Dr. Engin Kandiya futbolcumuzun ameliyatını başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Futbolcu arkadaşımıza acil şifalar diliyorum" dedi.