19 Kasım 2018 04:40:49
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
KevinSheep
Thomastam
Jasonvilia
Shaunabase
alinar58svs
58kayabasi
ellez58
Ysfmct
Yigidoyasin
Oktay_Calapverdi
Sosyal Ağ'da İstder
Yiğido Trabzon´a bileniyor
Sivasspor HaberleriSivasspor Pazartesi günü deplasmanda karşı karşıya geleceği Trabzonspor maçının hazırlıklarına başladı


Teknik Direktör Mesut Bakkal gözetiminde günde çift idman yaparak Trabzonpor müsabakasına hazırlanan Sivasspor, bu müsabakadan puan veya puanlarla dönmenin hesaplarını yapıyor.

Lige Galatasaray galibiyeti ile başlayan ve Antalyaspor deplasmanından bir puanla dönerek gücünü ortaya koyan ve kendi sahasında hakem kurbanı olarak Bursaspor’a yenilmekten kurtulamayan Sivasspor, Trabzonspor deplasman galibiyeti ile yara sarmak ve taraftarlarına bayram sevinci yaşatmak istiyor.

Trabzonspor müsabakası öncesinde görüşlerini dile getiren Teknik Direktör Mesut Bakkal “Bursaspor yenilgisini unuttuk. Cumhuriyet Kupasında da hatalarımızı bertaraf ettik. Pazartesi günü Avni Aker’den puan veya puanlarla dönmek istiyoruz” dedi.

Sivasspor Pazartesi günü karşı karşıya geleceği Trabzonspor karşılaşması için Cumartesi günü THY’nin tarifeli uçağı ile önce İstanbul’a oradan da Trabzon’a hareket edecek.

Kaynak: Yeniülke