24 Mart 2019 18:18:43
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
Feederwdm
Flukeksd
EdwinScump
Salonazep
Nolantum
Cutterazp
Batteryhrz
JaneAroca
Janemiply
Artisantsh
Sosyal Ağ'da İstder
30 Ağustos Zafer Bayramınız Kutlu Olsun
30 Ağustos Zafer Bayramınız Kutlu Olsun

Vatan toprağımızın düşman işgalinden kurtuluşunu ve ulusumuzun bağımsızlığını müjdeleyen 30 Ağustos Zaferi'nin 95. yıldönümünü milletçe birlik ve beraberlik içerisinde büyük bir gurur ve coşkuyla kutluyoruz.

30 Ağustos 1922'de kazanılan Büyük Zafer, şanlı milletimizin eşsiz destanlarından biri olarak tarihteki yerini almıştır. Gazi Mustafa Kemal,in önderliğinde kazanılan ve Kurtuluş Savaşımızın başarıya ulaşmasında en önemli etken olan bu Büyük Zafer,in ardında milletimizin istiklal ve hürriyet aşkı kahraman ordumuzun cesaret ve fedakarlığı vardır.Dönemin şartları içerisinde askeri kuvvetlerimizden kat kat üstün bir ordu karşısında kazanılan Başkomutanlık Savaşı ile milletimiz birlik ve beraberliğinden, hürriyet ve istiklalinden en zor koşullarda dahi vazgeçmeyeceğini adeta tüm dünyaya haykırmıştır.
 

Milletçe sahip olduğumuz vatan sevgisi ve hürriyet aşkı, dün olduğu gibi bugün de Mehmetçiğimizin kahramanlık ve cesaretinde vücut bulmaktadır. Cumhuriyetimizin temellerinde yer alan bu yüksek ruh ve şuur her an, her saniye canlı kalacak, yolumuzu aydınlatmaya devam edecektir.Bu duygu ve düşüncelerle, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin ve bütün vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramını kutlar, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, istiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını ve aziz şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyoruz...
 

www.istder.com

Yorum
#1 | RECEP_YUKSEL - 29 Ağustos 2017 10:46
mdcdn.sporx.com/img/2017/07/081499473906.jpg
Yorum yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.