13 Aralık 2018 23:39:47
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
alinar58svs
58kayabasi
ellez58
Ysfmct
Yigidoyasin
Oktay_Calapverdi
Rudolphabamb
MarioTit
fatihyilmaz01
Michaeltig
Sosyal Ağ'da İstder
Maç Sonu Açıklamalar
Sivasspor HaberleriBursaspor'a 2-0 yenildiğimiz karşılaşmanın ardından futbolcularımızın ve teknik direktörümüzün açıklamaları.

Mesut Bakkal: Bursaspor bizden çok üstün oynamadı

Yenilmezliği kaybettik ona üzgünüz. Oyuna iyi başladık. Oyunun kontrolü bizdeydi. Maç öyle bir ortamdaydı ki atanın galip geleceği bir maçtı. Aslında hem biz hem de Bursaspor gerçek oyununu ortaya koyamadı. Özellikle maçın ilk yarısında birkaç pozisyon vardı. Onları değerlendirseydik böyle olmazdı. 1-0 dan sonrakileri saymıyorum. Çünkü golden sonra orta sahayı boşaltık. Takım gibi oynuyoruz. Artık dirençsiz gol yedikten sonra sıkıntıya düşen üretmeyen bir takım yok. Sivasspor bunları deniyor. Biz atsaydık biz kazanacaktık ama Bursa attı ve kazandı. Bu maçta daha istekli ve coşkulu oynayabilirdik. Biz takım olarak iyi yoldayız. Bursaspor yetenekli futbolculardan kurulu. Ama maçın hakkı bu değildi. Ramoviç’in çıkmasını bende tasvip etmiyorum ama çıktı. Madem çıktı orada kaleciye oynatmamak lazımdı. Faul yapılabilirdi. Kullandırmayacaktık. Uzun bir aradan sonra mağlup olduk. Takım gibi oynamamız lazım. Tempomuzu arttırmamız lazım.Hakemin kararlarına da değinen Bakkal, Birkaç pozisyonda bende sinirlendim. Birkaç pozisyonda vermemeliydi. Uğur’un iki kez düşürüldüğü pozisyonları daha net görebilirdi. Onlarda kart verebilirdi” dedi.

Kadir Bekmezci: İyi oyandığımız bir maçta yenildik

2-0 mağlubiyet bizi çok üzdü. İyi oyandığımız bir maçta yenildik. Rakibe hiç pozisyon vermedik ama maçın son dakikalarında yediğimiz gollerle yenildik. Sedat’ın vurduğu top direkten döndü. O gol olsa çok iyi olacaktı. Milli takım arası var bunu iyi değerlendireceğiz.

Cihan Yılmaz: Bursaspor’un doğru dürüst pozisyonu yok
Çok ilginç bir maç oldu. Bizde galip gelebilirdik. Bursaspor’un doğru dürüst pozisyonu yok. Ama 2-0 mağlup olduk. Biri gelip maç içerisinde bu maçı 2-0 kaybedeceksiniz dese inanmazdım. Ama yapacak bir şey yok. Mesut Hoca geldiğinden beri ilk mağlubiyetimizi aldık. Bundan da ders çıkartmamız lazım. Milli takım arasını iyi değerlendirip Trabzon maçından puan yada puanlar alacağız.

Kaynak: Sivasspor.org.tr