25 Mart 2019 04:36:51
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
Securitynmt
Feederwdm
Flukeksd
EdwinScump
Salonazep
Nolantum
Cutterazp
Batteryhrz
JaneAroca
Janemiply
Sosyal Ağ'da İstder
Bakkal'ın yeni lakabı: "Aslan terbiyecisi"
Sivasspor HaberleriSpor Toto Süper Ligi'nin ilk haftasında güçlü rakibi Galatasaray'ı kendi evinde 2-1 yenerek lige iyi bir başlangıç yapan Sivasspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal'ın Sivas'taki yeni lakabı, "Aslan terbiyecisi" oldu.

2010-2011 Spor Toto Süper Liginin ilk maçında Galatasaray ile 4 Eylül Stadı'nda karşılaşan ve karşılaşmadan 2-1 galip ayrılan Sivasspor'da yüzler gülüyor.

Teknik Direktör Mesut Bakkal bu gün Sivasspor'lu futbolcuların ve teknik heyetin sağlık kontrollerinden geçtiği Numune Hastanesi Başhekimi Operatör Doktor İsmail Uysal'ı makamında ziyaret etti.

Ziyaret sırasında kapıda karşılanan Mesut Bakkal'ı başhekim ve hastane personelinin, "Aslan terbiyecisi" hastanemize hoş geldiniz diyerek karşılamaları dikkat çekti.

Uysal ile bir süre sohbet eden Bakkal, "Galatasaray galibiyeti bize ilaç gibi geldi. Ama bu karşılaşma artık geride kaldı. Lig uzun bir maraton, şimdi önümüzde zorlu bir Antalyaspor karşılaşması var. Onu düşünmemiz gerekiyor. Çalışmalarımız da bu yönde devam ediyor. Galatasaray galibiyetinin anlamlı olması için Antalyaspor maçından da galibiyet ile ayrılmamız gerekiyor." dedi.

Bakkal sağlık konusunda bu güne kadar her konuda kulübün yanında olan Operatör doktor İsmail Uysal'a da teşekkür ederek isminin yazılı olduğu 58 numaralı formayı hediye etti. Başhekim Uysal'da, "Sivasspor'un geçen yıl yaşadıklarından sonra böyle bir galibiyete çok ihtiyacı vardı. Galatasaray'ı yenerek lige başladığımız için çok mutluyuz. Bize bu sevinci tattıran futbolculara teşekkür ediyorum. Bu galibiyet sonrası bizde hocamızın bundan sonraki lakabını, Aslan Terbiyecisi koyuyoruz" diye konuştu.