25 Mart 2019 04:34:48
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
Securitynmt
Feederwdm
Flukeksd
EdwinScump
Salonazep
Nolantum
Cutterazp
Batteryhrz
JaneAroca
Janemiply
Sosyal Ağ'da İstder
Bakkal, "Başarımız tesadüf değil"
Genel Spor HaberleriSivasspor teknik direktörü Mesut Bakkal sezonun ilk televizyon programına tv58’de çıktı

BAKKAL,” BAŞARIMIZ TESADÜF DEĞİL”
Sivasspor teknik direktörü Mesut Bakkal sezonun ilk televizyon programına tv58’de çıktı.tv58 Spor Müdürü Mustafa Ateş’in hazırlayıp sunduğu SPORAKTİF programına canlı yayın konuğu oldu.

2-1 ‘lik Galatasaray zaferini değerlendiren Sivasspor teknik Direktörü Mesut Bakkal, başarımızı takımın iskeletini korumaya ve aramıza katılan yeni arkadaşlarımızın uyum sorununu kısa sürede aşmalarına bağlıyorum. Biz tam bir aile takımıyız. Çok çalışıyoruz. Bu başarı bir anda tesadüf ve kendiliğinden gelmedi. Her şeyin bir başlangıcı temeli var olduğu gibi sezon başı çok çalışmanın meyvelerini aldık.”dedi.

Sivasspor teknik direktörü Mesut Bakkal, Sivasspor’la geçen sezon 7 dakika içerisinde anlaştığını ve Sivas’ta samimi bir ortam bulduğunu söyleyerek,” atla gel dediler. Çıktım geldim. İyi ki de gelmişim. Sivaslıları, özellikle mert ve yiğit insanları tanıdım.”dedi.

CEYHUN’UN  İSTİKRARINI SÜRDÜRÜR

Sivasspor’a kazandırılan önemli isimlerin başında gelen tecrübeli futbolcu Ceyhun Eriş’in Galatasaray karşılaşmasındaki performansını da değerlendiren Sivasspor teknik direktörü Mesut Bakkal, her takımda bulunması gereken bir futbolcu. Sahada liderlik özelliği var. Mücadele ediyor. Koşuyor.33 yaşındaki futbolcu daha ne yapsın. Verilen görevi harfiyen yerine getirmeye çalışıyor.”dedi.

Spor kamuoyunun, “Ceyhun’un istikrarı uzun sürmez.” eleştirisi ve yorumlarına katılmadığını ifade eden Sivasspor teknik Direktörü Mesut Bakkal,” Galatasaray karşılaşmasında Ceyhun’un nasıl mücadele ettiğini herkes gördü. Takıma ve arkadaşlarına kısa sürede uyum sağladı. Ceyhun’un futbolculuğu tartışılmaz.”dedi.

Kaynak: TV58