25 Şubat 2018 18:21:46
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
kartalkanadi58
aygun58
sametsahin
ysf585858
Khabirrems
Ortegaoa
ConnorLymn
EusebioPt
RonarDrep
JaredHaip
Sosyal Ağ'da İstder
Otyakmaz: Güvenimiz Sonsuz
Sivasspor Haberleri

news: otyakmazin_guveni_sonsuz.jpgSivasspor  Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz, ''Futbolcular ve teknik heyete güvenimiz sonsuz'' dedi.

Sivasspor Kulübü'nün resmi internet sitesinde yer alan ''Yiğido güven verdi'' başlıklı açıklamada, yeni sezon hazırlıklarını Hollanda'da sürdüren takımın, hazırlık maçında Hollanda temsilcisi Nac Breda'yı 2-1 yendiği belirtildi.

Skordan çok oynanan futbolun teknik heyet ve yönetimi memnun ettiği vurgulanan açıklamada, kulüp başkanı Mecnun Otyakmaz ve teknik direktör Mesut Bakkal'ın görüşlerine de yer verildi.

Kulüp başkanı Mecnun Otyakmaz, ''Futbolcular ve teknik heyete güvenimiz sonsuz'' dedi.

Takımın son durumunu değerlendiren teknik direktör Mesut Bakkal ise ''Türkiye'ye hazır bir şekilde döneceğiz'' ifadelerini kullandı.

Açıklamada, ''Yiğido kendini buldu. Süper Lig'de fırtına gibi estikten sonra geçtiğimiz sezon alıştığımız başarıyı bulamayan Sivasspor'umuzda taşlar yerine oturmaya başladı, oynadığı 3 hazırlık maçından da galibiyetle ayrılmayı başardı. Takımımızın ortaya koyduğu performans, teknik heyet ve yönetimi sevindirdi'' ifadelerine yer verildi.

Hollanda kampında ilk olarak FC Oss'u 3-1 yenen Sivasspor'un, Borussia Mönchengladbach'ı 2-0 ve Nac Breda'yı ise 2-1 yendiği belirtildi.