25 Mart 2019 04:37:44
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
Securitynmt
Feederwdm
Flukeksd
EdwinScump
Salonazep
Nolantum
Cutterazp
Batteryhrz
JaneAroca
Janemiply
Sosyal Ağ'da İstder
Fikret Ünsal: Fikstürü değerlendirdi
Sivasspor Haberleri

news: fikret_unsal.jpgSivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal, Süper Lig'de 2010-2011 futbol sezonu fikstürünü kendileri açısında iyi bulduklarını belirterek, ''Evimizde Galatasaray maçıyla başladığımız ligi Fenerbahçe karşılaşmasıyla tamamlamak iyi bir tesadüf olmuş'' dedi.
Ünsal, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bugün Haliç Kongre Merkezi Sadabad Salonu'nda yapılan kura çekimine göre belirlenen Süper Lig fikstürünü takımları açısından olumlu bulduklarını söyledi.

Fikstürü geçen yıla göre daha iyi gördüklerini, bu dönem üst üste büyük takımlarla maçlarının yer almadığını aktaran Ünsal, sahalarında Galatasaray ile başlayacakları ligi Fenerbahçe'yi konuk ederek tamamlamalarının da güzel bir tesadüf olduğunu belirtti. Ünsal, bu iki maçı da kazanacaklarına inandığını kaydetti.

Bu sene takıma çok güvendiğini, iyi dersler çıkardıklarını ifade eden Fikret Ünsal, düşme hattında olmayacaklarını düşündüğü için ligin son maçında Fenerbahçe ile oynamanın kendilerini endişelendirmediğini sözlerine ekledi.


Habere Yorum Yazmak İçin Tıklayın