13 Aralık 2018 23:42:25
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
alinar58svs
58kayabasi
ellez58
Ysfmct
Yigidoyasin
Oktay_Calapverdi
Rudolphabamb
MarioTit
fatihyilmaz01
Michaeltig
Sosyal Ağ'da İstder
Yeni Sezon Sivasspor´un Sezonu olacak
Sivasspor Haberlerinews: mecnun_otyakmaz.jpgBaşkan Mecnun Otyakmaz, yeni sezona Sivasspor açısından her şeyin mükemmel olacağını, güçlü bir kadro ile zirve yarışında yerlerini alacaklarını dile getirerek, Sivaslıyım diyen, Sivassporluyum diyen herkesi takıma destek vermeye davet etti.

Sivasspor´un Turkcell Süper Ligine çıkmasıyla birlikte lige renk geldiğini, takımın iki sezon üst üste şampiyonluk yolunda mücadele ettiğini, şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyen yiğidoların geçen sezon çok kötü bir sezon geçirdiğini dile getiren Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz "Yeni sezona umutla, ümitle bakıyoruz. Teknik Direktörümüz Mesut Bakkal´ın verdiği isimleri takımımızı takviye ettik ve etmeye de devam edeceğiz "dedi.

YENİ SEZON SİVASSPOR´UN SEZONU OLACAK

Sivasspor için kötü günlerin geride kaldığını, yeni sezonda Sivasspor fırtınasının eseceğini de dile getiren Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz "Geçen sezon bizim için yaşanmamış bir sezon olarak geride kaldı. Bizim için önemli olan yeni sezon iç transferde takıma faydalı olacağına inandığımız sporcularımızla yeniden anlaştık. Hocamızın raporu doğrultusunda bazı sporcularımızla da yollarımızı ayırdık. Güçlü bir kadro ile yeni sezona başlamak istiyoruz. İki veya üç transferin ardından yeni sezon hazırlıkları başlayacak. İnanıyorum ki, yeni sezon Sivasspor´un sezonu olacaktır "dedi

HEP DESTEK TAM DESTEK
Sivasspor´un yeni sezonda taraftarların, Sivasspor´a gönül verenlerin bambaşka bir Sivasspor izleyeceklerini ve takıma destek isteyen Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz "Turkcell Süper ligine başladığımız zaman Anhadoludan bir takımın şampiyon olacağını söylediğimde herkes hayal kurduğumu dile getirmişti. Sivasspor iki sezonda şampiyonluğu kıl payı kaçıran takım oldu. Önce İntertoto, ardından UEFA ve Şampiyonlar ligi ön elemelerinde mücadele ederek tarihe geçti. Bu takımın aynı başarıları elde etmesi, hatta şampiyonluk kupasını kaldırması artık hayal değil. Herkes bizim gücümüzü biliyor. Sivasspor´un başarılı olması için desteğe ihtiyacımız var. Sivaslıyım diyen, Sivasspor´a gönül veren herkesi takıma desteğe davet ediyorum.
Sivasspor´a verilecek olan her destek başarıyı getirecektir "dedi.

BAYRAKLAR İNMEMELİ STADYUM DOLMALI
Sivasspor´un yeni sezonda elde edeceği başarılarda en önemli desteğin taraftar desteği olacağını sözlerine ekleyen Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz "4 Eylül Stadyumunda boş yer kalmamalı, her müsabakamızda taraftarlarımız yerini almalı. Bayraklar inmemeli, taraftarın desteği devam etmeli. Bir takımın başarılı olması için bunlar şart "dedi

Sivasspor´un Turkcell Süper liginde elde ettiği başarıları ile Sivas´ın Türkiye genelinde olduğu gibi Avrupa arenasında da tanınmaya başladığını da dile getiren Otyakmaz "Başarılı bir sezon bizi bekliyor. Bizler özde destek bekliyoruz. Sivasspor´un taraftar desteğine, maddi açıdan desteğe ihtiyacı var.

Yeni sezon Sivasspor´un sezonu olacak. Yeni sezonda herkes yine Sivasspor fırtınasını konuşacak.
Başarıya giden yolda bizlere düşen görevde destek olmalı. Sivas ve Sivaslıya, Sivas dışında Sivasspor sevgisini yaşayan herkese çağrımız bizlerin yanında yer almalı, takımı desteklemeleridir "dedi.