13 Aralık 2018 23:41:23
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
alinar58svs
58kayabasi
ellez58
Ysfmct
Yigidoyasin
Oktay_Calapverdi
Rudolphabamb
MarioTit
fatihyilmaz01
Michaeltig
Sosyal Ağ'da İstder
Sivasspor Güney Afrika'da futbolcu avında
Sivasspor Haberleri

news: fikret_unsal2.jpgSivasspor, Dünya Kupası'nda forma giyen bazı oyuncuları takibe aldı.

Basın sözcüsü Fikret Ünsal, iç transferi büyük ölçüde bitirdiklerini ve dış transfere yöneldiklerini söyledi.

Takımın iskeletini oluşturan oyuncularla yeniden anlaştıklarını, kadroda düşünülmeyen bazı oyuncularla da yollarını ayırdıklarını anlatan Ünsal, şu anda Dünya Kupası maçlarını izlediklerini, stoper ve kaleci arayışlarının sürdüğünü belirterek, şöyle devam etti:

''Transferde hiç acele etmiyoruz. Dünya Kupası maçlarını dikkatle izliyoruz. Tahmin ediyorum Dünya Kupası'nda forma giyen bir kaleci ve stoper transfer edeceğiz. İzlediğimiz ve izlettirdiğimiz 4-5 futbolcu var. Onlarla temasla halindeyiz. Çok iyi bir stoper, özellikle iyi bir kaleci transfer edersek güzel olacak. Bizim şu anda en önemli sıkıntımız kaleci ve stoper. Bu transferleri halledersek, geriye de bir şey kalmıyor.''

İyi bir kadro kurmak için çalışmalarının devam ettiğini kaydeden Ünsal, şu ana dek Ceyhun, Pedriel ve Mehmet Nas'ı kadrolarına kattıklarını hatırlatarak, ''Ceyhun da, Suarez Pedriel de, Mehmet Nas da çok iyi oyuncular'' dedi.

PETKOVİÇ'İN YERİNİ DOLDURMA ARAYIŞI
İç transferde şu ana dek golcü oyuncu Mehmet Yıldız, stoper Murat Sözgelmez, sol bek Hayrettin Yerlikaya, sağ bek Abdurrahman Dereli, stoper Sedat Bayrak ve kaleci Akın Vardar ile anlaşan, dış transferde ise orta saha oyuncusu Mehmet Nas, orta saha oyuncusu Ceyhun Eriş ve Bolivyalı golcü oyuncu Ricardo Pedriel Suarez'i kadrosuna katan Sivasspor, dış transfer çalışmalarını da aralıksız sürdürüyor.

Rotasını Güney Afrika'da devam eden Dünya Kupası maçlarına çeviren Sivasspor transfer komitesinin, 4-5 oyuncuyu takip ettiği öğrenildi.Habere Yorum Yazmak İçin Tıklayın