16 Temmuz 2018 09:44:42
Sivasspor Taraftar Dernei Logo
Ana Men
Son yeler
MichaelTew
NadezhdaMiltonowa900
WyazginLesha7
GenaLitovchenko19952
Donaldbuh
Ricardores
ScottavaRa
Cash Advance
Direct Lender Loans
Petercob
Sosyal A'da stder
Denizlispor 2-3 Sivasspor
Denizlispor 2-3 Sivasspor

TFF 1. Lig´in 21. hafta maçnda deplasmanda Denizlispor ile karlaan Sivasspor´umuz son dakikada att golle rakibini 3-2 malup etti.

Denizli Atatürk Stadyumu'nda oynanan mücadelede Sivasspor'umuzun gollerini Emre Klnç, Galip Güzel ve Theofanis Gekas atarken, Denizlispor'un golünü ise Leandro Kappel ve Ziya Alkurt kaydetti.

Krmz-beyazl ekibimiz bu sonuçla ligde 38'e çkartarak ikinci sraya yükseldi.

Sivasspor'umuz ligde gelecek hafta 26 ubat 2017 Pazar günü saat 13.00'teYeni 4 Eylül Stadyumu'nda Gaziantep Büyükehir Belediyespor'u konuk edecek.

Maçn Önemli Anlar:

15. dakika gelien Denizlispor atanda ceza sahas önünde topla buluan Yasin Ozan, pasn ceza sahas içindeki Leandro Kappel'e verdi. Kappel, ut açsn bulduktan sonra vuruunu yapt ve takmn 1-0 öne geçiren golü att. 

35. dakikada orta alanda topla buluan Hakan Arslan savunmann arkasna güzel bir pas gönderdi. Topa hareketlenen Emre Klnç sol çaprazdan ceza sahasna girer girmez çok sert bir vuru yapt ve mücadelede 1-1'lik eitlii salad.

ilk yar karlkl gollerle 1-1 sona erdi. 

59. dakikada Ergin Kele savunmasnn arkasna pasn att ve bu topa hareketlenen Burhan Eer sol çaprazda kaleci ile kar karya kaldktan sonra kaleciden syrld ve son çizgide pasn Emre Klnç'a verdi. Emre'de bekletmeden pasn Galip Güzel'e verdi. Galip penalt noktasnn üzerinden sert bir vuru yapt ve takmmz 2-1 öne geçiren golü kaydetti. 

60. dakikada Denizlispor atanda ceza sahamzn hemen önünde topla buluan Ziya Alkurt yerden vuruunu yapt ve mein yuvarlak direin hemen yanndan alara gitti 2-2. 

90. dakikada Ceza sahas içinde yaanan karambolda Ahmet Cebe'nin vuruunda top üst direkten döndü ve dönen topu Theofanis Gekas kafayla tamamlayarak takmmz 3-2 öne geçiren golü kaydetti.

Maçn Ayrntlar:

Statü: TFF 1. Lig 21. Hafta

Karlama: Denizlispor 2-3 Sivasspor

Tarih: 20 ubat 2017 Pazartesi 18.30

Stat: Denizli Atatürk

Hakemler: Koray Gençerler, Cumhur Altay (1. Yardmc Hakem), Seyfettin Ünal (2. Yardmc Hakem), Ferhan Kestanlolu (Dördüncü Hakem)

Denizlispor: Asil Kaan Güler, Alperen Babacan, Ömer Alp Kulga, Ziya Alkurt, Yasin Ozan, Leandro Kappel, Burak Altparmak, Anl Tademir (Dk. 72 Berkan Afarl), Alfred Sankoh (Dk. 72 Bar Örücü), Cenk Güvenç, Kerim Can Akyüz

Yedekler: Zeki Ayvaz, Taha Can Veliolu, Andre Moritz, Veli Acar, Berkan Afarl, Bar Örücü

Teknik Sorumlu: Ali Tandoan

Sivasspor: Ali aal Vural, Ahmet Cebe, brahim Öztürk, John Boye, Hasan Hatipolu (Dk. 63 Gökhan Süzen), Yiit ncedemir (Dk. 46 Adem Koçak), Galip Güzel, Hakan Arslan, Burhan Eer, Emre Klnç (Dk. 75 Theofanis Gekas), Ergin Kele

Yedekler: Tolgahan Acar, Leandro Barrios, Kerim Avc, Gökhan Süzen, Theofanis Gekas, Adem Koçak, Rdvan imek

Teknik Sorumlu: Mesut Bakkal

Goller: DK. 15 Leandro Kappel, Dk. 61 Ziya Alkurt (Denizlispor), Dk. 35 Emre Klnç, Dk. 59 Galip Güzeli Dk. 90 Theofanis Gekas (Sivasspor)

Sar Kart: Dk. 21 Yiit ncedemir, Dk. 38 Ergin Kele, Dk. 52 brahim Öztürk, Dk. 53 John Boye (Sivasspor), Dk. 22 Yasin Ozan, Dk. 32 Burak Altparmak, Dk. 84 Kerim Can Akyüz (Denizlispor)