18 Mart 2018 22:04:58
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
astropay11
Melih80
T4ner58
kartalkanadi58
aygun58
sametsahin
ysf585858
Khabirrems
Ortegaoa
ConnorLymn
Sosyal Ağ'da İstder
"Güzel bir Sivasspor ortaya çıkacak"
Sivasspor Haberlerinews: mesut_hoca_guzel_bir_sivasspor_ortaya_cikacak.jpgSivasspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, olumlu transferler yapıp çok daha güzel bir Sivasspor ortaya çıkarmayı amaçladıklarını söyledi.

Bakkal, yaptığı açıklamada, yönetim ve teknik heyetin ortaklaşa güzel işler yapma düşüncesinde olduğunu belirtti. Transfer çalışmalarının sürdüğünü ifade eden Bakkal, amaçlarının hata yapmadan isabetli transferler gerçekleştirmek olduğunu kaydetti.


Yetenekli oyunculardan kurulu iskelet bir kadrolarının bulunduğunu, bu kadroyu yapacakları takviyelerle güçlendirmek istediklerini anlatan Bakkal, ''Amacımız olumlu transferler yapıp çok daha güzel bir Sivasspor ortaya çıkarmak. Bu kapsamda çalışmalarımız devam ediyor. Transferde aceleci davranmıyoruz. Daha önümüzde 70-80 gün var'' dedi.

Yeni sezon hazırlık kampıyla ilgili de bilgi veren Bakkal, 28 Haziran'da top başı yapacaklarını belirterek, ''17 Temmuz'a kadar Sivas'tayız. Sonra yurt dışına çıkıyoruz. 2 Ağustos'a kadar Hollanda'da kamp yapacağız. 2 Ağustos'ta Türkiye'ye döneceğiz ve lige hazırlanacağız'' diye konuştu.