18 Ekim 2018 00:02:21
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
Online Payday Loans
ellez58
Ysfmct
Yigidoyasin
Oktay_Calapverdi
Rudolphabamb
MarioTit
fatihyilmaz01
Michaeltig
kunt312
Sosyal Ağ'da İstder
Musa Aydın buruk ayrıldı
Sivasspor Haberlerinews: musa_aydin_buruk_ayrildi.jpgSivasspor'dan Bucaspor'a transfer olan gole dönük orta saha oyuncusu Musa Aydın, kırmızı beyazlı ekipten buruk ayrıldığını söyledi.
Aydın, yaptığı açıklamada, Bucaspor ile bir yıllık anlaşmaya vardığını belirterek, yeni kulübüyle resmi sözleşmeyi önümüzdeki günlerde imzalayacağını bildirdi. Sivasspor'da çok güzel günler geçirdiğini ifade eden Aydın, ''Sivasspor'dan aslında içim buruk bir şekilde ayrıldım. Burada başarılı sezonlar geçirdim, iyi arkadaşlıklar kurdum, çok güzel şeyler yaşadım. Açıkçası benim için her şey çok güzeldi. Herkese çok teşekkür ediyorum'' dedi.
Sivasspor'un eski teknik direktörü Bülent Uygun ile Bucaspor'un başarısı için ter dökecek olan Musa Aydın, lige yeni çıkan her takımın öncelikli hedefinin ligde tutunmak olduğunu belirtti. Aydın, ''Sonuçta orada Bülent Hoca var. Gördüğüm kadarıyla Buca'nın da düşündüğümden daha çok hedefi var. Alt yapısı olsun, 13-14 ve 15-16 yaş grubuna yönelik çalışmaları olsun, tesisleri olsun, çok iyi. Çok iyi bir yapılanma içindeler'' diye konuştu.
Bucaspor'u orta sıralarda bir yerde tutmak için çaba göstereceklerini dile getiren Aydın, ''Seneye çok güzel şeyler olacak inşallah'' dedi. Aydın, transferinin kendisi ve yeni takımı adına hayırlı olmasını diledi.
Sivasspor'a 2007-2008 sezonunda Sakaryaspor'dan transfer olan Musa Aydın, kırmızı-beyazlı ekipte başarılı üç sezon geçirdi. Sözleşmesi 31 Mayıs'ta sona eren Aydın, kırmızı-beyazlı ekiple anlaşamayınca Bucaspor'a transfer oldu.
Musa Aydın, Sivasspor forması altında son üç sezonda 1'i Türkiye Kupası'nda, 16'sı ligde olmak üzere 17 gole imza attı.