18 Ekim 2018 00:03:31
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
Online Payday Loans
ellez58
Ysfmct
Yigidoyasin
Oktay_Calapverdi
Rudolphabamb
MarioTit
fatihyilmaz01
Michaeltig
kunt312
Sosyal Ağ'da İstder
Herkes bizi konuşacak
Sivasspor Haberlerinews: fikret_unsal.jpg
Sivasspor yeni sezon için hazırlıklarını tam gaz sürdürüyor.
Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal, gazetemize yaptığı açıklamada Sivasspor´un 2010 - 2011 futbol sezonunda başarılara imza atacağını söyledi.

Ünsal, geçtiğimiz sezon acı bir tecrübe edindiklerini söyleyerek, bu sezon tüm şanssızlıkları geride bırakmak istediklerini ifade etti.
Ünsal, şöyle devam etti: "Yeni bir sezona başlamadan önce tüm hazırlıklarımızı hatasız yapmaya çalışıyoruz. Başkanımız Mecnun Otyakmaz, yönetim kurulu üyelerimiz ve hocamız Mesut Bakkal koordineli bir şekilde hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Çünkü geçtiğimiz sezon yaşadığımız acı tecrübenin tekrar etmesini istemiyoruz. Yapacağımız nokta transferlerle takımımızın ihtiyacı olan mevkilere takviyeleri yaparak yeni sezonda güçlü bir kadroyla sahalarda yer alacağız. "

BAŞARIMIZ YİNE KONUŞULACAK
Sivasspor´un Turkcell Süper Lige çıktığı sezon Türkiye´de ve dünyada adından söz ettirmeye başladığını söyleyen Ünsal, 2008-2009 sezonunda şampiyonluğu kıl payı kaçırdıklarını belirterek, şunları kaydetti: "Süper Lig´de kısa sürede büyük başarılara imza atan takımımız bu yıl da başarılarıyla adından söz ettirmeye devam edecek. Geçtiğimiz yıl yaşanan şanssızlıklar bugüne kadar elde ettiğimiz başarıları gölgede bırakmamalı. İnanan ve mücadeleci bir takım olduğumuz herkes tarafından bir kez daha görülecektir. "

BİZE GÜVENİN
Yeni sezon öncesinde taraftarlarada seslenen Ünsal, Sivaslıların kendilerine güvenmelerini istedi. 
Ünsal, "Sivasspor hedefleri olan bir kulüp. Bunun için de, herkesin konuşacağı bir takım yaratmak istiyoruz. Hem oynadığımız futbolla hem de ulaştığımız hedeflerle herkesin takdirini kazanmak, öncelikli arzumuz. 
Takım olarak Hep beraber, elimizden geleni yapacağız. Bu mücadelemizde Sivaslılarında bizleri yalnız bırakmamalarını istiyoruz. 
Takımı ateşleyen, takımı motive eden bir taraftar topluluğu arkamızda yer aldığı müddetçe bizler ve futbolcularımız daha da hırslanıyoruz. 
Yeni sezonda hep birlikte başarılara imza atmak için tüm taraftarlarımızın sezon boyunca stadyumdaki yerlerini almalarını bekliyoruz. 
Bu memleket ve bu takım Sivaslıların. Bu nedenle desteğimizi her zaman sürdürmeliyiz "dedi.

Kaynak: Yeniülke Gazetesi