18 Ekim 2018 00:14:41
Sivasspor Taraftar Derneği Logo
Ana Menü
Son Üyeler
Online Payday Loans
ellez58
Ysfmct
Yigidoyasin
Oktay_Calapverdi
Rudolphabamb
MarioTit
fatihyilmaz01
Michaeltig
kunt312
Sosyal Ağ'da İstder
Hayrettin 2 yıl daha Sivasspor´da

news: hayrettin_2_yil_daha_sivassporda.jpgSivasspor Kulübü Tesisleri'nde düzenlenen imza töreninde konuşan kulübün ikinci başkanı Erdal Sarılar, Hayrettin'in futbol hayatının Sivasspor'da başladığına dikkati çekerek, ''İnşallah da Sivasspor'da bitecek. Kendisi bize hiç rakam bile söylemedi. Biz ona bir rakam yazacağız, o imzalayacak. Tabii biz de ona öbür arkadaşlarının aldığının altında bir ücret vermeyeceğiz. Sağ olsun fedakarca imzasını atacak şimdi'' diye konuştu.
Sarılar, transfer görüşmeleriyle ilgili soru üzerine, Sedat ve Abdurrahman'la görüşmelerinin devam ettiğini kaydederek, ''Onlarla yakın zamanda inşallah sorun çıkmadan anlaşacağımıza inanıyorum. Musa konusunda bir görüşme yaptık, ama hocanın bazı raporları var. Şimdi konuşmak istemiyorum'' ifadesini kullandı.

Sivasspor İkinci Başkanı Mehmet Oflaz da Hayrettin'in Sivasspor'da 12. yılı olduğunu belirterek, bu oyuncunun bundan sonra da uzun yıllar Sivasspor'da forma giyerek futbolu kırmızı beyazlı ekipte bırakmasını diledi.

Hayrettin Yerlikaya ise profesyonellik hayatına Sivasspor'da başladığını kaydederek, ''İnşallah futbolu da burada bırakmak istiyorum. Sözleşmemizi 2 yıl uzattık. Her iki tarafından da memnun kaldığını umuyorum. Sivasspor'u çok daha iyi yerlerde göreceğimizi düşünüyorum. Bu sezon biraz sıkıntılı bir dönem yaşadık, ama inşallah seneye çok daha iyi olacak'' dedi.

Hayrettin Yerlikaya, daha sonra 2 yıllık sözleşmeye imza attı.


Habere Yorum Yazmak İçin Tıklayın