O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.


Galatasaray maçı ardından açıklamalar

Galatasaray maçı ardından açıklamalar
Galatasaray maçý ardýndan açýklamalar

Teknik Sorumlumuz Cesar Domingo Mendiondo Lopez, Galatasaray karşısında üstün oynadığımızı fakat tuhaf bir şekilde galip gelemediğimizi söyledi.

Lopez sözlerine şöyle devam etti:

"Oynadığımız karşılaşmadan ötürü mutluyuz. Üstün bir karşılaşma oynadık. Rakipten üstündük. Maalesef tuhaf bir şekilde galip gelemedik." diye konuştu.

Basın toplantısına katılan futbolcularımızdan Kadir Bekmezci, Galatasaray'a yenilmemize rağmen güzel oynadığımızı düşündüğünü söyledi. Kadir, "Zor maç olacağını biliyorduk Galatasaray'a karşı oynamak kolay değil. Sivasspor olarak güzel oynadığımızı düşünüyorum; ezilmedik. Pas yapmaya çalışan bizdik, erken gol yedik. Maalesef çok değişik maç oldu, kırmızı kartlar oldu. Bende anlayamadım nasıl olduğunu 2-1 kaybettik. Cuma günü kendi sahamızdaki Antalyaspor maçını kazanmak istiyoruz" dedi.

kalecimiz Korcan Çelikay ise "Çok konuşacak bir şey yok. Ekran başındakiler belki daha iyi pozisyonu göreceklerdir. Sonuç itibariyle üç puanı onlar aldı. Drobga'nın düşürüldüğü pozisyon da penaltı değildi. O pozisyonda arkadaşım topa müdahale etmişti" ifadelerini kullandı.

Basın toplantısında yer alan Hakan Arslan da, "Zor olacağını biliyorduk. İyi futbol oynadık buralara kadar gelmenin tesadüf olmadığını gösterdik. Bu maçta üç tane kırmızı kart gördük. Bu bizim için eksiklik oldu. Hedefimiz ligi ilk 5 içinde bitirip Avrupa kupalarına gitmek istiyoruz" şeklinde konuştu.

Otyakmaz: Rakibin Eksik Kalması Hakemin Psikolojisini Bozdu 

Başkanımız Mecnun Otyakmaz, Galatasaray'ın eksik kalmasının hakemin psikolojisini bozduğunu söyledi.

Takımımızın Galatasaray'a 2-1 mağlup olduğu karşılaşmanın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Başkanımız Mecnun Otyakmaz, "Bugün iyi futbol oynayacağımızı düşünüyorduk. Maça da iyi başladık, sahada iyi bir futbol vardı. Fakat ilk atakta golü yedik. Sonra da her iki takım adına kartlar geldi. Rakip eksik kaldı. Bu da hakemin psikolojisini bozdu sanırım." diye konuştu.

Hakemin çıkardığı kartların da hatalı olduğunu savunan Otyakmaz, "Burak'ın sakatlanma pozisyonu dikkatimi çekti. Herhalde ağır bir sakatlıktı. Yerde yattı; müdahale edildi. Tekrar saha kenarına geldi. Ama ondan sonra avantajlı bir pozisyonda sahaya girdi. Kart görmesi gerektiğini düşünüyorum. Hakemin bunu atladığını düşünüyorum. En azından o avantajlı pozisyonu değerlendirmeye çalışması etik olmadı. Netice itibariyle ikinci yarı biz de arzu ettiğimiz futbolu oynayamadık." şeklinde konuştu.

Kırmızı kart gören futbolcularımız Ümit, Cicero ve Costa'nın gelecek hafta Medical Park Antalyaspor maçında forma giyemeyecek olmaları sebebiyle yaralı olduğumuzu kaydeden  Başkanımız, "Hakem için pek konuşmak istemiyorum; ama bugün başarılı olduğunu söyleyemiyorum." diyerek sözlerini tamamladı.


Haber Galerisi

Image #767
58zarali 11/24/2013 534 0 yorum 0 dışında 0 derecelendirme

0 yorum

Bir Yorum Yap

Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
  • Henüz yorum gönderilmemiş

Derecelendirme Yalnızca Üyeler Tarafından Kullanılabilir. Oy Vermek için Lütfen Giriş veya Kayıt Yapın.
Muhteşem! (0)0 %
Çok İyi (0)0 %
İyi (0)0 %
Orta (0)0 %
Kötü (0)0 %