O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.


Roberto Carlos Sivas Günleri'nde

Roberto Carlos Sivas Günleri'nde
Roberto Carlos Sivas Günleri'nde

Yarın İstanbul’da Feshane'de başlayacak olan “ Sivas Günleri”ne Sivasspor’da  renk katacak.

Sivaslılar'ı bir araya getirmek amacıyla düzenlenen Sivas Günleri bu yıl daha coşkulu ve renkli geçeceğe benziyor.

İstanbul Sancaktepe Belediye Başkanı ve Sivaslılar Platformu Başkanı İsmail Erdem, Cuma günü başlayacak olan Sivas Günleri'yle ilgi bilgiler verdi. Erdem, Sivas günlerine Sivasspor Teknik Direktörü Roberto Carlos ve futbolcuların gelmesi için Başkan Mecnun Otyakmaz’la görüştüklerini belirterek “Sayın Başkan Mecnun Otyakmaz’ı arayıp hem kendisini, hem de Teknik Direktörümüz Roberto Carlos’la futbolcularıda orada görmek istediğimizi söyledik. Mecnun Bey, böyle bir organizeye seve seve katılacağını, Teknik Direktör ve futbolcularında geleceğini söyledi. Bu bizi çok mutlu etti. İstanbul’daki bütün Sivaslı’ları Cuma gününden itibaren Feshane'ye bekliyoruz” dedi.

Yarın saat 14.00’de Carlos ve futbolcuların katılımıyla gerçekleşecek açılıştan sonra Cumartesi günüde Galatasaray - Sivasspor maçına gitmek isteyen Sivaslılar için stada ücretsiz otobüs seferleri düzenleyeceği de öğrenildi.


Haber Galerisi

Image #765
58zarali 11/21/2013 916 0 yorum 0 dışında 0 derecelendirme

0 yorum

Bir Yorum Yap

Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
  • Henüz yorum gönderilmemiş

Derecelendirme Yalnızca Üyeler Tarafından Kullanılabilir. Oy Vermek için Lütfen Giriş veya Kayıt Yapın.
Muhteşem! (0)0 %
Çok İyi (0)0 %
İyi (0)0 %
Orta (0)0 %
Kötü (0)0 %