O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.


Aatif: "Hedefimiz ligi ilk 5 içinde bitirmek"

Aatif: "Hedefimiz ligi ilk 5 içinde bitirmek"
Aatif: "Hedefimiz ligi ilk 5 içinde bitirmek"

Spor Toto Süper Lig’de 9 golle en çok gol atan oyuncu konumundaki Aatif Chahechouhe, sergilediği başarılı performans hakkında, "Bu sezonki performansımı takımımızın başarısına bağlıyorum. Takım olarak iyi bir hava yakaladık. Ben de üzerime düşen görevi yerine getiriyorum" dedi.


Galatasaray maçına da değinen golcü futbolcu, "Galatasaray maçı çok önemli. Galatasaray’ı yenmemek için hiçbir sebebimiz yok. Kazanmak için elimizden geleni yapacağız. Bu sezon ligi ilk 5 içinde tamamlamayı hedefliyoruz" şeklinde konuştu.

Futbol kariyerine Türkiye’de devam etmek istediğini ifade eden Chahechouhe, "Türkiye’de kalmak istiyorum. Ama transfer teklifleriyle henüz ilgilenmiyorum. Önümüzde uzun bir sezon var ve ben de şu anda Sivasspor’un başarısı için elimden geleni yapmaya çalışıyorum" dedi.

Roberto Carlos’tan da övgüyle bahseden yıldız oyuncu, "Roberto Carlos gibi bir dünya yıldızı Sivas’ta çok güzel bir ambians yarattı. Onunla çalışmak çok keyifli. Deneyimlerinden faydalanma fırsatı yakalıyoruz" diye konuştu.


Haber Galerisi

Image #764
58zarali 11/20/2013 827 0 yorum 5.00 dışında 1 derecelendirme

0 yorum

Bir Yorum Yap

Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
  • Henüz yorum gönderilmemiş

Derecelendirme Yalnızca Üyeler Tarafından Kullanılabilir. Oy Vermek için Lütfen Giriş veya Kayıt Yapın.
Muhteşem! (1)100 %
Çok İyi (0)0 %
İyi (0)0 %
Orta (0)0 %
Kötü (0)0 %