O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Bursaspor Hazırlıkları Başladı

Bursaspor Hazırlıkları Başladı
Bursaspor Hazýrlýklarý Başladý

Spor Toto Süper Lig´in 11. hafta maçında Cumartesi günü Bursaspor´u konuk edecek takımımızda maçın hazırlıkları kulüp tesislerimizde başladı.

Sportif Direktörümüz Roberto Carlos yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda Gaziantepspor maçında forma giyen futbolcularımız düş koşu yaparken, bazı futbolcularımız da ayak tenisi oynadı. Gaziantepspor maçında forma giymeyen futbolcularımız ise top ve pas çalışmasının ardından yarı sahada çift kale maç yaptı.

Sportif Direktörümüz Roberto Carlos, antrenmanda basın mensuplarının sorularını yanıtladı.  

Takımımızın Gaziantepspor'u 4-0 yendiği maçı değerlendiren Roberto Carlos, "Gollerin haricinde konuşacak olursak, takımın motivasyonu, konsantresi, çabası, arzusu, isteği anlamında ben çok mutluyum. Gerçekten çok istekli ve arzulu çıkıyorlar maçlara iyi de sonuç alıyoruz. Fiziksel anlamda da konuşacak olursak, üstünlüğümüz ortaya çıkıyor bir çok takıma karşı bunların sonucunda da galibiyetler geliyor" dedi.

Gaziantepspor maçının ardından Bursaspor maçlarında çok iyi oynamamız gerektiğini söyleyen Roberto Carlos, "Toplam 180 dakikada çok iyi oynamamız gerekiyordu 90 dakikası geride kaldı şimdi kaldı diğer 90 dakika kaldı. Bu maçta da iyi sonuç almak için hazırlıklarımız başladı" diye konuştu.

Taraftarlarımıza da mesaj yollayan Roberto Carlos, "Takımımızın şuan ki durumundan keyif alsınlar" dedi.

Takımımızda sistemin oturmaya başladığını söyleyen Roberto Carlos, "Top ayağımızdayken keyif alarak oynayacağız. Topsuzken de herkes gereken markajını, baskısını yapacak" ifadesini kullandı.

Bir gazetecinin alınan ligde 3 yenilgi içinde en çok hangisine üzüldünüz soruna ise Roberto Carlos, "Kasımpaşa maçını kaybettiğimize çok pişman oldum. İkinci yarısı farklıydı ama ilk yarısı üzüntü vericiydi. Bunu şu anlamda söylüyorum Kasımpaşa maçını kazansaydık, Gaziantepspor kazandık, Bursaspor maçını da kazanırsak bir de derbi oynanacak o maçın sonucuna göre lider olma ihtimalimiz  çok yüksekti" dedi.

Antrenmanı Sivas Garnizon ve 5'inci Er Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Fatih Celaleddin Sağır ve As Başkanımız Faruk Taşseten de izledi.

 


Haber Galerisi

Image #760
RECEP_YUKSEL 11/05/2013 542