O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

K. Erciyesspor Maçının Ardından Açıklamalar:

K. Erciyesspor Maçının Ardından Açıklamalar:
K. Erciyesspor Maçýnýn Ardýndan Açýklamalar:

Kayseri Erciyesspor’u 2-0 mağlup ettiğimiz maçın ardından teknik heyet ve futbolcularımızın maç sonu açıklamaları:

Teknik Sorumlumuz Cesar Domingo Mendiondo Lopez

Zorlu bir karşılaşmaydı çünkü zorlu bir ekibe karşı oynadık. İyi mücadele etmemiz gerekiyordu ve bu mücadeleyi de gösterdik. Rakibimizden daha üstün bir oyun oynadık ve galip geldik.

Ziya Erdal

İlk yarı iyi bir futbol oynadık. İyi futbolun yanında skoru da yakaladık. İçeri 1-0 önde girdik. İkinci yarı oyunu tutup ikici golü bulmak istedik bunu da başardık. Kazandığımız için mutluyuz. Çünkü bu maçı da aldığımız zaman üst sıralara tırmanacaktık bunu da başardık. Ligde önemli bir konuma geldik. Galibiyet serisini devam ettirmek istiyoruz. 3 haftadır gol yemiyoruz bu da artı bir şey.

 Kadir Bekmezci

Güzel bir gidişatımız vardı. Geçen hafta güzel futbolla Trabzon da kazanamadık. Bu akşam mutlaka kendi sahamızda kazanmak istiyorduk. Neticede güzel futbol oynayarak 2-0’la maçı kazandık. İnşallah böyle devam ederiz. Bu sene hedeflerimiz var bu hedeflere mutlaka ulaşmak istiyoruz. Bütün takım arkadaşlarımı tebrik ediyorum.

Aatif Chahechouhe

Bu akşam maçı kazanmamız lazımdı çünkü kendi sahamızda oynuyorduk. Çok güzel bir gidişatımız var. Böyle devam etmemiz lazım çünkü biz iyi bir takımız. Çok güzel işler yapacağımıza inanıyorum. Bu sene çok farklı bir futbol oynuyoruz. Hedeflerimiz var inşallah böyle devam eder. 

 


Haber Galerisi

Image #753
RECEP_YUKSEL 10/25/2013 470