O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Bu Kalp Seni Unutur Mu?

Bu Kalp Seni Unutur Mu?
Bu Kalp Seni Unutur Mu?

Yiğidolar, liglerde 58 numaralı formayı giyenleri unutmadı. İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği,58 numaralı forma giyerek Sivas’a ve Sivasspor’a vefa borcunu unutmayan futbolcuları ödüllendirme kararı aldı. Bu kapsamda, Mersin İdmanyurdu takımında forma giyen Sivasspor’un unutulmaz ismi Mehmet Yıldız’a plaket vererek tebrik etti. 
Verilen plaketin üzerinde “ Sen Sivas’ı bizde seni unutmadık. “58” numarayı gururla taşıyan gerçek “YİÐİDO” Bizde seninle gurur duyuyoruz, Sivas’a ve Sivasspor’a verdiğin emekler için teşekkür ederiz” yazması dikkat çekti. 
İstanbul Büyükşehir Belediye-Mersin İdmanyurdu maçı öncesi Mehmet Yıldız’ı otelde ziyaret edip plaket veren İSTDER Başkanı Recep Yüksel ve yönetici İsmail Taştan, Mehmet YILDIZı Sivaslı’ların unutmalarının mümkün olmadığını belirterek “Mehmet Yıldız hangi takıma giderse gitsin,biz onu Sivaslı ve Sivas’ın temsilcisi olarak görüyoruz. Onunda gittiği takımlarda 58 numarayı tercih etmesi bize ayrı bir gurur veriyor. Mehmet YILDIZ ve onun gibi vefalı Sivaslı’ları asla unutmayacağız” dediler.

Mehmet YILDIZ ise, Sivas’ta 12 yıl kaldığını, artık kendisini Sivaslı olarak gördüğünü belirterek “Çoğu insan ben Sivaslı biliyor, bende bundan büyük mutluluk duyuyorum. 58 numarayı keyifle ve gururla taşıyorum” ifadelerini kullandı. İstanbul Sivasspor taraftarlar Derneği Başkanı Recep Yüksel, ayrıca bundan sonra Mersin İdmanyurdu’nun İstanbul’a oynayacağı maçlarda bu takıma destek vereceklerini sözlerine ekledi.

Kaynak haber: hürdoğan


Haber Galerisi

Image #734
RECEP_YUKSEL 09/25/2013 787