O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.


TV 58'den “GARDAŞ PAYI”

TV 58'den “GARDAŞ PAYI”
TV 58'den “GARDAŞ PAYI”

V 58 olarak frekans değişikliğimizin ardından yeniden yayın hayatımıza başlamanın onuruna yapmış olduğumuz Sosyal yaşam ve şehrin birlik ve beraberliğine katkı Projelerimizin ilki “Binlerce İnsan Tek Bir Sofra” adlı sokak iftarıydı. 

Sivas’ta ilk defa gerçekleşen bu iftara gösterilen yoğun ilgi ve alakanın ardından düşündük ki Sivas ve Sivaslılar olarak birliği ve beraberliği çok seviyoruz ve bir araya gelebilirsek çok güçlü oluyoruz.

Bu nedenledir ki; tv 58 üzerine düşen sosyal sorumluluk projelerinden birini daha hayata geçirmiş bulunmaktadır. “Renklerimiz Kırmızı Beyaz Sivasspor için Ne yapsak Az” (gardaş payı) adını verdiğimiz bir nevi destek projemiz, bizi Sayın Mecnun ODYAKMAZ başkanlığında yıllardır en iyi şekilde temsil eden, kırmızı beyaz rengimizi avrupa arenasına taşıyan, onurlandıran ve gururlandıran Sivasspor’umuzun daha da güçlü olması ve rakipleriyle maddi mesafenin kapanması adına şehrin dinamitlerini, siyasetçimizi, bürokratımızı, iş adamımızı, Sivaslımızı, gönül adamlarımızı kısacası iyi insanlarımızı harekete geçirmek bu gücün buluşmasını sağlamaktır.

TV 58 olarak karınca kararınca ne yapabilirizi düşündük ve Eylül ayı reklam gelirlerimizi yarı yarıya Sivasspor ile paylaşmayı yani “gardaş payı” yapmayı uygun gördük. Bu iyi niyetli fikrimize ve attığımız bu adıma destek veren ve sahip çıkarak bizleri onurlandıran Başta Sayın Mecnun ODYAKMAZ’a Büyük Sivasspor camiasına sayın roberto carlos’a ve bu heyecanımıza ortak olan binlerce yiğidoya sonsuz teşekkür ediyoruz.

Amacımız Büyük Sivasspor Camiası için bir yardım kampanyası başlatmak değil sadece televizyonumuzun Sivassporumuza verdiği katkı ve destek projesi olup SİVAS’ı ve SİVASLI’yı bu milli gücümüzün etrafında bir kez daha buluşturmak buna vesile olabilmektir.

TV 58 Sivasspor ile aynı renkleri taşıyor olmaktan onur duymaktadır, bu amaç ve gaye ile tv 58 Sivasspor aşkını taa derinden yaşıyor,1 aylık reklam gelirini yarı yarıya Sivasspor ile paylaşıyor, büyük gardaş payı projesine herkesi bekliyor…


www.sivassporicin.com


Haber Galerisi

Image #722
RECEP_YUKSEL 08/17/2013 698 0 yorum 0 dışında 0 derecelendirme

0 yorum

Bir Yorum Yap

Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
  • Henüz yorum gönderilmemiş

Derecelendirme Yalnızca Üyeler Tarafından Kullanılabilir. Oy Vermek için Lütfen Giriş veya Kayıt Yapın.
Muhteşem! (0)0 %
Çok İyi (0)0 %
İyi (0)0 %
Orta (0)0 %
Kötü (0)0 %