O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.


Otyakmaz: "Akhisar maçını kazanmamız gerekiyor"

Otyakmaz: "Akhisar maçını kazanmamız gerekiyor"
Otyakmaz: "Akhisar maçýný kazanmamýz gerekiyor"

Pazar günü deplasmanda Akhisar Belediyespor ile deplasmanda oynayacakları maçın öneminin bilincinde olduklarını belirten Başkan Otyakmaz, şöyle dedi: 

"Düşme çizgisinin en üstünde olan takım ile aramızda sadece 3 puan var. Fakat altımızda 4-5 tane takım var. Bu avantajımızı devam ettirmek için mutlaka kazanmamız gereken bir karşılaşma. İlk yarı burada kaybettiğimiz Akhisar Belediyespor karşılaşmasının rövanşı olacak." 


Küme düşme korkularının olmadığını söyleyen Mecnun Otyakmaz, "Takımımızın oynadığı güzel futbol bize böyle bir duygu hissetirmiyor. Ama bir an önce de puanlar alarak arayı açmamız gerektiğini düşünüyorum" diye konuştu. 

 

"HAK ETTİÐİMİZ BİR GALİBİYET ALDIK" 
Antalyaspor galibiyetine de değinen Başkan Odyakmaz, kazanmayı hak edecek bir futbol oynadıklarını anatırken şöyle konuştu: 

" Antalyaspor cephesinde ise özelikle hakem hatalarından bahsedildi. Maç, skora etki etmeyecek hakem hataların olduğu bir karşılaşma oldu. Karşılaşma üstünlüğümüz ayltıhnda geçti. İkinci yarı itibariyle bir Mersin İdmanyurdu karşılaşması hariç gerçekten galibiyeti hak edecek futbol oynuyoruz. Ama son 3 haftadır gol atıp kazanamıyorduk. Geri dönüş açısından, lige adapte olmak açısından da bu galibiyetin çok büyük önemi olduğunu düşünüyorum." 


Haber Galerisi

Image #701
58zarali 03/11/2013 966 0 yorum 0 dışında 0 derecelendirme

0 yorum

Bir Yorum Yap

Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
  • Henüz yorum gönderilmemiş

Derecelendirme Yalnızca Üyeler Tarafından Kullanılabilir. Oy Vermek için Lütfen Giriş veya Kayıt Yapın.
Muhteşem! (0)0 %
Çok İyi (0)0 %
İyi (0)0 %
Orta (0)0 %
Kötü (0)0 %