O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.


Çalımbay: "Zamanında ve iyi bir galibiyet oldu"

Çalımbay: "Zamanında ve iyi bir galibiyet oldu"
Çalýmbay: "Zamanýnda ve iyi bir galibiyet oldu"

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Medical Park Antalyaspor karşısında aldıkları 3 puanın çok önemli olduğunu belirterek, "Bu galibiyet, bizim için tam zamanında ve iyi bir galibiyet oldu" dedi.

Çalımbay, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, Medical Park Antalyaspor ile çok önemli, kritik ve kazanmaları gereken bir maça çıktıklarını belirtti.
Son 3 haftadır iyi oynamalarına karşın hak etmedikleri yenilgiler aldıklarını ifade eden Çalımbay, buna rağmen öz güvenlerini kaybetmediklerini dile getirerek, "Arkadaşlarımız, maçın başından sonuna kadar mükemmel mücadele gösterdi. Maçın sonlarına doğru pozisyonlar yakaladık ama değerlendiremedik. Bu galibiyet, bizim için tam zamanında ve iyi bir galibiyet oldu" diye konuştu.

Ligde 9 kritik maça daha çıkacaklarını belirten Çalımbay, "Kupada da çok iyi yere geldik. Bunu da bırakmak istemiyoruz ama önce ligde iyi bir yere gelmemiz gerekiyor. Bütün arkadaşlarımızı tebrik ediyorum, iyi bir takıma karşı iyi bir galibiyet aldık" değerlendirmesinde bulundu.
Sivassporlu futbolcu Jakub Navratil ise çok basit bir gol yediklerini ifade ederek, "Belki benim hatamdan golü yedik ama daha sonra mücadele edip bunu telafi ettiğimiz için mutluyum" dedi.

Jan Rajnoch da 3 haftadır kazanamadıklarını hatırlatarak, bu nedenle Medical Park Antalyaspor maçının kendileri açısından çok kritik olduğunu vurguladı. Rajnoch, takım olarak iyi oynayıp kazandıklarını söyledi.

Ricardo Pedriel Suarez ise çok iyi bir takıma karşı oynadıklarını, iyi savaştıklarını ve bunun sonucunda galip geldiklerini kaydetti.

Haber Galerisi

Image #700
58zarali 03/10/2013 833 0 yorum 0 dışında 0 derecelendirme

0 yorum

Bir Yorum Yap

Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
  • Henüz yorum gönderilmemiş

Derecelendirme Yalnızca Üyeler Tarafından Kullanılabilir. Oy Vermek için Lütfen Giriş veya Kayıt Yapın.
Muhteşem! (0)0 %
Çok İyi (0)0 %
İyi (0)0 %
Orta (0)0 %
Kötü (0)0 %