O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.


Çalımbay: "Yenilgiyi hak etmedik"

Çalımbay: "Yenilgiyi hak etmedik"
Çalýmbay: "Yenilgiyi hak etmedik"

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Bursaspor'a kaybettikleri maçın ardından yenilgiyi hak etmediklerini dile getirdi.

Maçın önemine değinen Çalımbay, şöyle konuştu:

''Bu maçtan puan veya puanlar almamız gerekiyordu. Maça da öyle başladık. Maçın başında penaltı vardı. Penaltıya bir şey demiyorum ama Beşiktaş maçında bize bariz penaltı verilmezken, burada hafif bir dokunmayla penaltı verildi. Kızdığımız, üzüldüğümüz konu bu. Oyuna genel olarak baktığımızda ise iki takım da galibiyet için oynadı. Bizim de pozisyonlarımız vardı. Kendi bariz hatamızla beklenmedik bir anda Bursaspor gol kazandı. Ondan sonra Bursaspor daha çok pozisyon buldu. Ne bu maçta ne de Beşiktaş maçında yenilgiyi hak ettik. Maçın hakkı beraberlikti''

Kamil Grosicki ise sahaya 3 puan için çıktıklarını ancak başarılı olamadıklarını belirtti.

 


Haber Galerisi

Image #694
58zarali 03/03/2013 747 1 yorum 0 dışında 0 derecelendirme

1 yorum

Bir Yorum Yap

Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
  • S
    serkankeskin
    son üç maçtır iyi oynuyoruz ama sonuca yansıtamıyoruz.hakemlerse ayrı bir dert.bu takıma yazık oluyor.beşinci altıncı sırada olabileceğimiz ligde dibe vurduk.inşallah seri galibiyetler almaya başlarız.
    - 03/04/2013
Derecelendirme Yalnızca Üyeler Tarafından Kullanılabilir. Oy Vermek için Lütfen Giriş veya Kayıt Yapın.
Muhteşem! (0)0 %
Çok İyi (0)0 %
İyi (0)0 %
Orta (0)0 %
Kötü (0)0 %