O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.


Çalımbay: "Kaybedecek bir futbol oynamadık"

Çalımbay: "Kaybedecek bir futbol oynamadık"
Çalýmbay: "Kaybedecek bir futbol oynamadýk"

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Beşiktaş maçını değerlendirdi.

"Kaybedecek bir futbol oynamadık. Beşiktaş da kazanmak istedi, biz de kazanmak istedik. İyi pozisyonlarımız vardı, hatta çok pozisyonumuz vardı ama değerlendiremedik. 10 kişi kalınca da risk aldık. İki penaltı pozisyonu olduğunu düşünüyorum. Bir tanesinin yüzde yüz penaltı olduğuna inanıyorum. Kamil'e yapılan, Eneramo'nunkini bilmiyorum. Neticede şu maçı kaybedecek futbol oynamadık. Beraberlik ya da bizim galibiyetimizle bitebilirdi. Son vuruş ve paslarda iyi değildik.
Defansımız ve orta sahamızı garanti altına aldık. Oyun disiplini çok önemli. Erman'ı da hücuma katarak oynadık. Son vuruşlarda iyi değildik. Kalecileri bugün mükemmel oynadı. Uzun süredir eleştirilen bir kaleci çok çok iyi oynadığına göre biz iyi oynamışız.
Karmaşık bir lig. Bizim endişemiz yok. İyi bir duruma gelmek istiyoruz. Bizim için önemli bir kupa var ama öncelikli olarak lig. Oynadığımız oyundan memnunum. Bu oyununun üstüne katarak devam edip, girdiğimiz pozisyonları değerlendirirsek sıkıntı yaşamayız"

Haber Galerisi

Image #688
58zarali 02/23/2013 698 1 yorum 0 dışında 0 derecelendirme

1 yorum

Bir Yorum Yap

Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
  • Salih
    Salih
    Canın Sagolsun Sivassporum Olsun Güzel Top Oyanık Uğur Kavukun Bir Hatası Bize Bu SonucLara Getirdi Yapacak Bişey Yok Þimdide Bursaya Gidecen Abilerim Ve KardesLerimin Yolu Acık Olsun .
    - 02/23/2013
Derecelendirme Yalnızca Üyeler Tarafından Kullanılabilir. Oy Vermek için Lütfen Giriş veya Kayıt Yapın.
Muhteşem! (0)0 %
Çok İyi (0)0 %
İyi (0)0 %
Orta (0)0 %
Kötü (0)0 %