O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.


Çalımbay: "Gitmek isteyen arkadaşımız her zaman gidebilir"

Çalımbay: "Gitmek isteyen arkadaşımız her zaman gidebilir"
Çalýmbay: "Gitmek isteyen arkadaşýmýz her zaman gidebilir"

Polonyalı oyuncu Kamil Grosicki'ye Kasımpaşa'dan transfer teklifinin geldiğinin belirtilmesi ve Grosicki'nin bu konudaki görüşlerinin hatırlatılması üzerine Rıza Çalımbay, şöyle konuştu:

"Gitmek isteyen arkadaşımız her zaman gidebilir. Hiç problem yok. Onun yerine her zaman arkadaşlar alabiliriz. Ama Kamil'in gelip burada bunu sizlerle paylaşması bence en kötü şeylerden bir tanesi. Hiçbir oyuncuya, hiç kimseye yakışmayan bir şey. Bunları sizlerle paylaşması bence çok yanlış."

Transferi kapatmadıklarını, en az 1-2 futbolcu daha almayı düşündüklerini dile getiren Çalımbay, Galatasaray'dan kiralanan Sercan Yıldırım'ın da zamana ihtiyacı olduğunu belirtti.

Sivassporlu futbolcu Kamil Grosicki de zor bir maç olduğunu, bundan sonraki müsabakalarda daha iyi mücadele etmeleri gerektiğini kaydetti.


Kasımpaşa'dan transfer teklifi alıp almadığının sorulması üzerine Grosicki,
"Transfer teklifi oldu. Kulüpler arasında. Bunu önce antrenörlerimizle, yönetimle konuşmak gerekiyor. Gitme zamanım geldi mi gelmedi mi- Birlikte karar vereceğiz. Onların kararı önemli.

Gerçekten son zamanlarda oyunumda ağırlaşma var. Bilmiyorum bu benim vaktimin dolduğunu mu işaret ediyor- Zamanla göreceğiz" diye konuştu.


Haber Galerisi

Image #666
58zarali 01/19/2013 916 0 yorum 0 dışında 0 derecelendirme

0 yorum

Bir Yorum Yap

Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
  • Henüz yorum gönderilmemiş

Derecelendirme Yalnızca Üyeler Tarafından Kullanılabilir. Oy Vermek için Lütfen Giriş veya Kayıt Yapın.
Muhteşem! (0)0 %
Çok İyi (0)0 %
İyi (0)0 %
Orta (0)0 %
Kötü (0)0 %