O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.


Çalımbay "Maalesef son vuruşlarda becerikli değildik"

Çalımbay "Maalesef son vuruşlarda becerikli değildik"
Çalýmbay "Maalesef son vuruşlarda becerikli değildik"

Rıza Çalımbay, Gaziantepspor ile 0-0 berabere kaldıkları maçta istedikleri pozisyonları bulduklarını ancak oyuncularının son vuruşlarda becerikli olamaması nedeniyle galip gelemediklerini söyledi.

Çalımbay, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, ilk yarıda istedikleri oyunu sergileyemediklerini belirtti. İkinci yarı ise tek kale maç oynadıklarını ifade eden Çalımbay, "Sağdan soldan, her yerden ataklarımız vardı. Maalesef son vuruşlarda becerikli değildik" dedi.

Devre arası hakem seminerleri yapıldığını aktaran Çalımbay, "Burada bizlerle ilgili kararlar alınıyor. Böyle kararlar alındığı zaman niye teknik direktörler çağrılıp sorulmuyor. Biz de hakemlerimizin iyi yerlere gelmesini, teknik direktörlerin de hakemlerin de daha dikkatli olmasını isteriz" dedi.

Çalımbay, maçta ilk yarı bitmeden kulübeyi terk ederek soyunma odasına gittiğini anlatarak, karşılaşmanın orta hakemi Kuddusi Müftüoğlu'nun kararlarını eleştirdi.

Ligde ve Ziraat Türkiye Kupası'nda yollarına devam ettiklerini dile getiren Çalımbay, 2 günde bir maç oynadıklarını, bu nedenle tempolarında düşüş yaşanabileceğini söyledi.


Haber Galerisi

Image #665
58zarali 01/19/2013 707 1 yorum 0 dışında 0 derecelendirme

1 yorum

Bir Yorum Yap

Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
  • ihsanbaba
    ihsanbaba
    sende o zaman son vuruş çalıştır birazda penaltı nasıl atılır onu çalıştır . Hangi takım sekiz penaltı kaçırır yarım sezonda***
    - 01/20/2013
Derecelendirme Yalnızca Üyeler Tarafından Kullanılabilir. Oy Vermek için Lütfen Giriş veya Kayıt Yapın.
Muhteşem! (0)0 %
Çok İyi (0)0 %
İyi (0)0 %
Orta (0)0 %
Kötü (0)0 %