O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.


"Hedefleri olan yerde olmak güzel"

"Hedefleri olan yerde olmak güzel"
"Hedefleri olan yerde olmak güzel"

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Sivasspor'un devre arasında Samsunspor'dan transfer ettiği Hakan Arslan, hedefleri olan bir takıma transfer olduğu için mutlu olduğunu belirtti.

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Sivasspor'un devre arasında Samsunspor'dan transfer ettiği Hakan Arslan, hedefleri olan bir takıma transfer olduğu için mutlu olduğunu belirterek, ''İnşallah bu hedefe giderken takımın bir parçası olurum. Elimden gelenin fazlasını yapmaya hazırım'' dedi. 

Hakan Arslan, yeni takımıyla devre arası kamp çalışmalarını sürdürdüğü Antalya'da AA muhabirine yaptığı açıklamada, iyi futbol oynayacağı yönünde kendine güvendiğini dile getirerek, ligin ikinci yarısının zor geçeceğini, bunun bilincinde olarak çok çalışacağını, öncelikle yeni takımına adapte olup takımın başarısına katkıda bulunmak istediğini kaydetti.

Sivasspor'da çok iyi arkadaşlık ortamı olduğunu dile getiren Hakan, ''Uzun zamandır böyle bir arkadaşlık ortamı olan yeri açıkçası görmedim. Takım arkadaşlarımın her biri bana sahip çıkıyor, bu sayede kendimi yabancı hissetmiyorum. Bu yönüyle çok şanlı olduğumu düşünüyorum. Hedefleri olan bir takıma transfer olduğum için mutluyum. İnşallah bu hedefe giderken takımın bir parçası olurum. Elimden gelenin fazlasını yapmaya hazırım''' diye konuştu.

Samsunspor'a 1,5 yıl hizmet ettiğini anlatan Hakan, yine kırmızı-beyaz renkleri bünyesinde barındıran Sivasspor'a gelmesinde ve transferinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

Yine devre arasında Ankaragücü'nden Sivasspor'a gelen Ümit Kurt ise Spor Toto Süper Lig'de hedefleri olan bir takıma transfer olduğunu, büyük bir camiaya gelmesinin futbol kariyeri için çok önemli olduğunu ifade etti.

Hedefleri olan bir takım olmasından dolayı Sivasspor'u tercih ettiğini bildiren Ümit, ''Transferim biraz sıkıntılı gerçekleşti. 6 yıl forma giydiğim Ankaragücü'nden biraz sıkıntılı ayrıldım. Ancak bütün kamuoyunun bildiği gibi maddi yönde sıkıntılar ön plandaydı. Uzun süre ücretimizi alamadık'' dedi.

Ankaragücü'nde oynadığı dönemde ücretini alamamasının yanı sıra saha dışı faktörlerin de ön plana çıkmaya başladığını anlatan Ümit, bu nedenlerden dolayı kariyeri ve Ankaragücü'nün menfaatleri doğrultusunda takımına da para kazandırarak, Sivasspor'a transfer olduğunu kaydetti.

Ümit Kurt, sözlerini şöyle sürdürdü:
''Sivasspor ligde ve kupada mücadele eden güçlü bir takım ve üst sıralara oynuyor. Önemli olan bu takımın formasını giyip, hakkını verebilmek. Hem kendi hem de takımın menfaatleri doğrultusunda üst düzey bir performans sergileyerek, milli takımının formasını giymek istiyorum. Çok yoğun bir tempoda antrenmanlarımızı yapıyor ve ligin ikinci yarısı hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Çok disiplinli, prensipli çalışıyoruz.''


Haber Galerisi

Image #656
58zarali 01/09/2013 674 0 yorum 0 dışında 0 derecelendirme

0 yorum

Bir Yorum Yap

Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
  • Henüz yorum gönderilmemiş

Derecelendirme Yalnızca Üyeler Tarafından Kullanılabilir. Oy Vermek için Lütfen Giriş veya Kayıt Yapın.
Muhteşem! (0)0 %
Çok İyi (0)0 %
İyi (0)0 %
Orta (0)0 %
Kötü (0)0 %