O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.


Çalımbay: "Bize ders olacak bir mağlubiyet aldık"

Çalımbay: "Bize ders olacak bir mağlubiyet aldık"
Çalýmbay: "Bize ders olacak bir mağlubiyet aldýk"

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, karşılaşmaya kötü başladıklarını ve futbolcuların kapasitelerinin altında bir performans sergilediklerini söyledi.

Defansta organize olamadıklarını, orta saha ve forvette de aksamalar yaşadıklarını kaydeden Çalımbay, Antalya'ya bir hafta önce geldiklerini ancak yaptıkları antrenman ve toplantıda konuşulanları bir türlü sahaya yansıtamadıklarını vurguladı.

Takımdaki 3 oyuncunun sarı kart cezası nedeniyle oynayamadığını hatırlatan Çalımbay, bu nedenle kadroyu değiştirmek zorunda kaldığını bu durumun da takıma olumsuz etki yaptığını dile getirdi.

Çalımbay, ''Bize ders olacak bir mağlubiyet aldık. Bu mağlubiyeti hak ettik. Bu maçı telafi etmemiz gerekiyor. Ligde kimin ne olacağı belli değil. Bizim takımımızın oyunu da bu değil. Daha iyi olacağız'' dedi.

Sivassporlu Navratil ise karşılaşmaya kötü başladıklarını ve rakiplerinin oynamasına da izin verdiklerini dile getirdi. Navratil, bu mağlubiyeti unutarak önlerindeki maçlara bakmaları gerektiğini kaydetti.

Haber Galerisi

Image #620
RECEP_YUKSEL 10/20/2012 775 1 yorum 0 dışında 0 derecelendirme

1 yorum

Bir Yorum Yap

Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
  • murtes
    murtes
    cezalı üç oyuncuya baglamayalım yenilgiyi cazalıların yerine oynayan futbolcu degilmi yoksa biz sahaya sekiz gisimi çıktıh ben bu maçı kaza deyil labalilik olarak görüyorum herkes işini yapacah sampiyon biz bundan olamıyoruz puan kaybettigimiz maçlara bakın bursa maçındada iyi oynayamadık takımda mütiş bi düşüş var
    - 10/21/2012
Derecelendirme Yalnızca Üyeler Tarafından Kullanılabilir. Oy Vermek için Lütfen Giriş veya Kayıt Yapın.
Muhteşem! (0)0 %
Çok İyi (0)0 %
İyi (0)0 %
Orta (0)0 %
Kötü (0)0 %