O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.


Otyakmaz: "Aatıf'ı satmayı düşünmüyoruz"

Otyakmaz: "Aatıf'ı satmayı düşünmüyoruz"
Otyakmaz: "Aatýf'ý satmayý düşünmüyoruz"

Aatif Chahechouhe'nin ara transferde Fenerbahçe'nin gündeminde olduğuna ilişkin haberler üzerine Sivasspor Başkanı Otyakmaz "Oyuncumuzu satmak gibi bir düşüncemiz yok" dedi.

Bazı gazetelerde ve internet sitelerinde Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman'ın ara transferde, Sivassporlu Aatif'i istediği yönündeki haberler üzerine açıklama yapan Başkan Otyakmaz, şöyle dedi: 


"Fas asıllı Fransız futbolcu hakkındaki haberler gerçeği yansıtmıyor. Ligin başında çıkan bu haberler hiç hoş değil. Böyle asılsız haberler futbolcularımızı da olumsuz yönde etkiliyor. Ligimizin henüz 7'inci haftası oynanırken böyle asılsız haberler nereden çıkıyor bilmiyorum. Aatif ile bizim 3 yıllık sözleşmemiz var ve onu satma gibi her hangi bir düşüncemiz de yok. Böyle bir şey olursa zaten bunu ben çıkar açıklarım." 


Haber Galerisi

Image #617
58zarali 10/16/2012 884 1 yorum 0 dışında 0 derecelendirme

1 yorum

Bir Yorum Yap

Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
  • TheLisyen
    TheLisyen
    Ýyi bir paraya satilmalidir. Satmayi düsünmüyoruz aciklamasi cok sacma geliyor bana. neden degirinin fazlasi verilirse satilir neden satilmasin. sonra zamanında mehmet yıldız,bilica,grosicki,ermanda oldugu gibi oyuncularda düsüs oluyor kafa olarak etkileniyorlar. bizim takimimiz sürekli ucuza iyi oyunlar bulabiliyor. cerny,kamil,enaramo son yıllarda bunları bulduk yine buluruz versinler 4 milyon euro alsinlar ne var bunda
    - 10/16/2012
Derecelendirme Yalnızca Üyeler Tarafından Kullanılabilir. Oy Vermek için Lütfen Giriş veya Kayıt Yapın.
Muhteşem! (0)0 %
Çok İyi (0)0 %
İyi (0)0 %
Orta (0)0 %
Kötü (0)0 %