O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.


Çalımbay: ''Kaybedilmiş bir maçı çevirdik''

Çalımbay: ''Kaybedilmiş bir maçı çevirdik''
Çalýmbay: ''Kaybedilmiş bir maçý çevirdik''

Rıza Çalımbay, 2-0 geriye düştükleri maçtan beraberlikle ayrıldıklarını belirterek, 'Kaybedilmiş gözüyle bakılan maçı çevirdik' dedi.


Çalımbay, 2-2 sona eren Bursaspor maçının ardından yaptığı açıklamada, maçta istedikleri pozisyonları bulduklarını ancak son paslarda başarılı olmadıklarını ve ileride çoğalamadıklarını belirtti. 


Beklemedikleri anlarda ilk golün geldiğini ifade eden Çalımbay, 'İkinci yarıda değişiklikler yaptık, baskı kurmaya çalıştık. Baskı kurarken yine gol yedik. Takım içinde de oyun içinde de değişiklikler yaptık. Son 15 dakika arkadaşlarımız büyük mücadele verdi. 2-0'dan Bursaspor'a karşı maçı çevirmek hakikaten çok güç ama arkadaşlarımız bunu başardı. Kaybedilmiş gözüyle bakılan maçı çevirdik' diye konuştu.
Çalımbay, bu maçtan alınacak çok dersler ve takdir edilecek çok şeyler olduğunu belirtti.


Sivassporlu futbolcu Ziya Erdal da maça iyi başladıklarını ancak talihsiz goller yediklerini buna rağmen oyunu bırakmadıklarını ve bir puan almasını bildiklerini söyledi.


Kadir Bekmezci ise 2-0'dan sonra bile maçı çevireceklerine inandıklarını ve maçı hiçbir zaman bırakmadıklarını kaydetti.


Haber Galerisi

Image #614
58zarali 10/08/2012 691 0 yorum 0 dışında 0 derecelendirme

0 yorum

Bir Yorum Yap

Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
  • Henüz yorum gönderilmemiş

Derecelendirme Yalnızca Üyeler Tarafından Kullanılabilir. Oy Vermek için Lütfen Giriş veya Kayıt Yapın.
Muhteşem! (0)0 %
Çok İyi (0)0 %
İyi (0)0 %
Orta (0)0 %
Kötü (0)0 %