O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.


Çalımbay: "Pozisyonları değerlendirmeliyiz"

Çalımbay: "Pozisyonları değerlendirmeliyiz"
Çalýmbay: "Pozisyonlarý değerlendirmeliyiz"

 

Spor Toto Süper Lig'in 3. haftasında sahasında Fenerbahçe ile 0-0 berabere kalan Sivasspor'da teknik direktör Rıza Çalımbay maç sonrası yayıncı kuruluş mikrofonlarına açıklamalarda bulundu.

Genel olarak takımın performansından memnun olduğunu kaydeden Çaımbay; "İyi bir maç, iyi bir mücadele oldu. Hangi takım kaybetse yazık olurdu. Fenerbahçe de çok iyi mücadele etti. Kazanmak için her şeyi yaptık. İki takım da kazanmayı düşünerek oynadığı için ortaya güzel bir futbol çıktı." şeklinde konuştu.

Fenerbahçe'ye pozisyon vermediklerini ve bunun sevindirici olduğunu belirten Çalımbay; "Elimize galibiyet için fırsatlar geldi. Gönül isterdi ki değerlendirip kazanalım. Ama olmadı. Fenerbahçe gibi bir rakip karşısında bu kadar çok pozisyona giriyorsanız bunları değerlendirmelisiniz. Fenerbahçe'ye fazla pozisyon vermememiz bizim için sevindirici."

Ligin daha çok başında olduklarını 1-2 haftaya kadar daha hazır duruma geleceklerini belirten başarılı teknik adam; "Bu oyunun daha üstüne çıkmamız lazım. Pozisyonları değerlendirmeliyiz. Son paslarda daha dikkat etmeliyiz. Bir iki hafta içinde daha iyi olacağımızı düşünüyorum. Sakat olan hazır olmayan arkadaşlarımız var. Tüm arkadaşlarımı kutluyorum fakat dediğim gibi bunun üstüne koymamız gerekiyor."

 


Haber Galerisi

Image #595
58zarali 09/02/2012 720 0 yorum 0 dışında 0 derecelendirme

0 yorum

Bir Yorum Yap

Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
  • Henüz yorum gönderilmemiş

Derecelendirme Yalnızca Üyeler Tarafından Kullanılabilir. Oy Vermek için Lütfen Giriş veya Kayıt Yapın.
Muhteşem! (0)0 %
Çok İyi (0)0 %
İyi (0)0 %
Orta (0)0 %
Kötü (0)0 %