O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.


Tesislerimizde patlama

Tesislerimizde patlama
Tesislerimizde patlama

 

Svasspor'un idari bina ve altyapı takımlarının konakladığı binada patlama meyana geldi. Patlamada altyapı oyuncularından biri hafif yaralandı.
 
 
Olay saat 20.00 sırılarında Sivas-Ankara çevre yolu üzerinde bulunan Vali Lütfullah Bilgin Sivasspor Tesisleri'nde meydana geldi. Tesislerde Paf takımı ve altyapı oyuncularının konakladığı, ayrıca kulüp idari birimlerinin bulunduğu 3 katlı binada şiddetli bir patlama yaşandı. Mutfak bölümündeki sanayi tipi tüpten kaynaklandığı sanılan patlamada binanın bazı duvarlar yıkılırken, kapı ve pencereler de kırıldı. Olay yerine polis ekipleri ve İtfaiye sevk edildi.
 
 
Patlama yangına neden olmazken, patlama sırasında lobi bölümünde oturan 18 yaşındaki A2 takım oyuncusu Batınay Ak sırtına isabet eden tuğla parçası nedeniyle hafif yaralandı. Genç futbolcu Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılarak tedaviye alındı.
 
 
PAF takım oyuncularının bulunduğu binada patlamanın yaşandığı mutfak bölmünde oyuncuların yemek yediği, odalarına çıktıktan 1.5 saat sonra mutfakta kimsenin bulunmadığı sırada patlamanın yaşandığı belirtildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Sivasspor yöneticileri de kulübe gelerek bilgi aldı.
 
 
Sivasspor A takımı ise Bolu Gerede de kampta bulunuyor.

 

 


Haber Galerisi

Image #584
58zarali 07/11/2012 657 0 yorum 0 dışında 0 derecelendirme

0 yorum

Bir Yorum Yap

Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
  • Henüz yorum gönderilmemiş

Derecelendirme Yalnızca Üyeler Tarafından Kullanılabilir. Oy Vermek için Lütfen Giriş veya Kayıt Yapın.
Muhteşem! (0)0 %
Çok İyi (0)0 %
İyi (0)0 %
Orta (0)0 %
Kötü (0)0 %