O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.


Otyakmaz: "Beşiktaş'tan açıklama bekliyoruz"

Otyakmaz: "Beşiktaş'tan açıklama bekliyoruz"
Otyakmaz: "Beşiktaş'tan açýklama bekliyoruz"

Başkan Mecnun Otyakmaz'ın Cihan muhabirine telefonda yaptığı açıklamada, teknik direktörleri Rıza Çalımbay'ın son günlerde adının bir takım medya tarafından Beşiktaş'a gidiyor denilmesinden duyduğu rahatsızlığı dile getirdi.

Beşiktaş kulübünden kamuoyunu aydınlatmasını beklediklerini belirten Sivasspor Kulübü Başkanı Otyakmaz, "Beşiktaş kulübününden kamuyouna bir açıklama bekliyoruz. Rıza Hocamız ile ilgili Beşiktaş'tan bizim tarafımıza gelen hiçbir teklif ya da görüşme talebi yok. Hocamızla da konuştum kendisine bizzat yapılmış bir teklif olmadığını doğruladı. Beşiktaş camiasının Rıza Çalımbay'ın Beşiktaş'a gelmesini istemesi de çok doğal. Fakat biz hocamızla uzun yıllar beraber olmak istiyoruz. Beşiktaş kulübünden bu konu ile ilgili kamuoyunu aydınlatıcı bir açıklama bekliyoruz." dedi.

 

KONSANTRASYONUMUZ BOZULMAYA BAŞLADI

Başkan Mecnun Otyakmaz, bu haberler yüzünden konsantrasyonlarının bozulduğunu da söyleyerek sözlerine şöyle devam etti: "Yeni sezon hazırlıklarımızın yanı sıra, transfer edeceğimiz oyuncularında planlamaları var. Hocamızla uzun vadede beraberliğimizi sürdürmek için bir takım hazırlıklar içindeyiz. Bu haber yüzünden konsantrasyonumuz da yavaş yavaş bozulmaya başladı. Bu belirsizlik bizim camiamıza zarar verir. Bu durum da hem yönetim olarak bizi üzer ve zor durumda bırakır hem de yeni sezon öncesinde taraftarımızın moralini bozar."

 

BEŞİKTAŞ'TAN TEKLİF GELİRSE GİDER MADDESİ YOK

Bu arada Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz spor kamuoyunda yanlış bilinen bir görüşü de Cihan Haber Ajansı aracılığıyla düzelmek istediğini söyledi. Başkan Otyakmaz, Cihan muhabirine, Rıza Çalımbay'ın 1 sene daha sözleşmesinin olduğunu ve 'Beşiktaş'tan teklif gelirse gider' şeklindeki bir maddenin de sözleşmede olmadığını sözlerine ekledi.


Haber Galerisi

Image #578
58zarali 05/28/2012 912 2 yorum 0 dışında 0 derecelendirme

2 yorum

Bir Yorum Yap

Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
 • GUHERTASLI
  GUHERTASLI
  mecnun başkanım helal olsun yine can alıcı yerden açıklamalar yaparak sivassporluların yüregine su serptin seviyoruz seni büyük başkan.
  - 05/28/2012
 • 58zarali
  58zarali
  ağırlığını koyması gerekiyordu koydu da
  - 05/28/2012
Derecelendirme Yalnızca Üyeler Tarafından Kullanılabilir. Oy Vermek için Lütfen Giriş veya Kayıt Yapın.
Muhteşem! (0)0 %
Çok İyi (0)0 %
İyi (0)0 %
Orta (0)0 %
Kötü (0)0 %