O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.


Artık Yeter!

Artık Yeter!
Artýk Yeter!

3 yıldır Trabzon Bölgesinden gelen hakemlerin takımımızın maçlarını yönetirken yaptıkları hataların artık dayanılacak hali kalmamıştır. Bu bölgeden gelen hakemlerin yönettikleri maçlarda takımımız genelde maçı 11 kişi tamamlayamamış ya da rakibimize penaltı verilmediği nadiren görülmüştür.

           En son 28 Nisan 2012 oynanan İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçımızda da aynı senaryo gerçekleşmiştir. Faul bile olmayan pozisyonlarda futbolcumuz Jakup NAVRATİL oyundan atılmış, rakibimizin yerdeki oyuncuya tekme atan, dirsek atıp suratını kan gölüne çeviren oyuncuları sarı kartlarla kurtulmuşlardır.

 

 

        Bunların hiç biri tesadüf ve hata olamaz.  

      Sayın Abdullah YILMAZ şu ana kadar Sivasspor’un beş maçını yönetmiş ( İnegölspor, Mersin İdmanyurdu, Denizlispor, Konyaspor ve İB Belediyespor) ve bu beş maçta da Sivasspor maçı 10 kişi bitirmiştir.  

 

      Artık yeter! Biz Trabzon bölgesi hakemlerini maçlarımıza istemiyoruz…

 

SİVASSPOR KULÜBÜ

YÖNETİM KURULU


Haber Galerisi

Image #567
58zarali 04/30/2012 702 1 yorum 0 dışında 0 derecelendirme

1 yorum

Bir Yorum Yap

Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
  • murtes
    murtes
    çok basit goller yedik ben inanmıyorum bizede penaltı verdi hakem attıkta saymadımı bld macında hiç iyi deyildik malubiyetide hak ettik benim fikrim
    - 04/30/2012
Derecelendirme Yalnızca Üyeler Tarafından Kullanılabilir. Oy Vermek için Lütfen Giriş veya Kayıt Yapın.
Muhteşem! (0)0 %
Çok İyi (0)0 %
İyi (0)0 %
Orta (0)0 %
Kötü (0)0 %