O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.


Çalımbay: "Takımıma güveniyorum"

Çalımbay: "Takımıma güveniyorum"
Çalýmbay: "Takýmýma güveniyorum"

Spor Toto Süper Final Avrupa Ligi Grubu'nda 21 Nisan Cumartesi günü deplasmanda Eskişehirspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdüren Sivasspor'da, teknik direktör Rıza Çalımbay, antrenman öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 


Telafisi olmayan maçlara çıktıklarını ifade eden Çalımbay, play-off'ta çok zor maçlar oynandığını belirtti. Eskişehirspor maçı hazırlıklarının gayet iyi gittiğini kaydeden Çalımbay, ''Bu maçların telafisinin olması çok zor. O nedenle deplasman veya iç saha fark etmiyor. Bu gruptan çıkmak istiyorsak her maçtan puan almamız gerekiyor. Tek düşüncemiz Eskişehir'den galibiyetle dönmek. Takımıma güveniyorum, bunu başaracak gücümüz var'' diye konuştu. 


Takımının iyi bir performans sergilediğini belirten Çalımbay, ''Sadece ilk oynadığımız kupa maçında biraz sıkıntılar yaşadık. Onun dışında son maçta da gerçekten mükemmel bir oyun oynadık. İyi bir galibiyet aldık. Önemli olan, bunu şimdi devam ettirmek. Çok iyi bir takımla oynayacağız. Gerçekten Eskişehirspor bu senenin en iyi takımlarından birisi. Çok da iyi bir kadrosu var. Her şeyin farkındayız tüm oyuncularımız da farkında. Tek düşüncemiz var oradan galibiyetle dönmek. Başka bir düşüncemiz yok'' dedi. 


Çalımbay, gelecek sezon için de birçok oyuncuyu takip ettiklerini söyledi.


Haber Galerisi

Image #562
58zarali 04/20/2012 952 0 yorum 0 dışında 0 derecelendirme

0 yorum

Bir Yorum Yap

Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
  • Henüz yorum gönderilmemiş

Derecelendirme Yalnızca Üyeler Tarafından Kullanılabilir. Oy Vermek için Lütfen Giriş veya Kayıt Yapın.
Muhteşem! (0)0 %
Çok İyi (0)0 %
İyi (0)0 %
Orta (0)0 %
Kötü (0)0 %