O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.


Çalımbay: "Bazılarımız sezonu kapatmış"

Çalımbay: "Bazılarımız sezonu kapatmış"
Çalýmbay: "Bazýlarýmýz sezonu kapatmýş"

Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final mücadelesinde Bursaspor'a 4-1 yenilen Sivasspor'un teknik direktörü Rıza Çalımbay, maçta galibiyeti hak edecek bir oyun oynayamadıklarını ifade etti.


Çalımbay, maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında, rakiplerinin galibiyeti kendilerinden daha çok istediğini ifade ederek, ''İstediğimiz hiçbir şeyi yapamadık. Bilhassa maçın ilk yarısı arkadaşlarımızın bazıları inanılmaz kötüydüler, görevlerini aksattılar. İkinci yarı daha toparlanmış başladık, ama maalesef olmadı. Bugün galibiyeti hak edecek oyun oynamadık. Sanki sezonu kapatmış gibi, maalesef arkadaşlarımızdan beklediğimiz kapasiteyi alamadık. Hak ettiğimiz bir mağlubiyet aldık. Üzgünüz, yapacak bir şey yok'' diye konuştu.


Sezon başından beri kadro darlığından dolayı genelde aynı oyuncularla sahada yer aldıklarını bunun da yenilgide etkisinin olabileceğini anlatan Çalımbay, Süper Final'de Bursaspor ile yapacakları maçta oynamaya aç oyunculardan kurulu bir kadro yapacağını ifade etti.


Rıza Çalımbay, şöyle konuştu:
''Artık play-off'a bakacağız. Böyle oynarsak orayı da bitirmemiz çok zor. Takımda oynayamayan arkadaşlarımız var. İki gün sonra maç var, değişik bir kadro ile çıkmamız gerekiyor. Biraz daha aç arkadaşlarımızı oynatabiliriz. Baktığımızda bazıları sezonu kapatmış gibi. Kendi sahamızda Bursaspor'a karşı kazanmamız gerekiyor. Değişik bir kadro ile çıkabiliriz.''
Sivasporlu futbolcu Faty, kendileri için iyi bir akşam olmadığını belirterek, ''Taraftarımıza teşekkür etmek istiyorum. Bizi desteklediler. Önemli olan 3 gün sonra yine aynı takıma karşı kendi evimizde iyi bir mücadele ortaya koymak'' dedi.


Ziya Erdal ise taraftarları önünde kaybettikleri için üzgün olduklarını anlatarak, ''Top bizdeyken kötü oynadık. Beklemediğimiz anda maç 3-0 oldu. İkinci yarıya iyi başladık, ama devamını getiremedik. Oyun onların istediği şekle döndü. Üzgünüz, taraftarımızı üzdüğümüz için özür diliyorum'' şeklinde konuştu. 


Haber Galerisi

Image #558
58zarali 04/13/2012 1,177 1 yorum 0 dışında 0 derecelendirme

1 yorum

Bir Yorum Yap

Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
  • eroldeger
    eroldeger
    sevgili hocam size sivasa geldiğiniz günden berihep yazdım özel mesaj bile atım ermanı m.nas. uğur kavuğu gönderin diye bakın sizide bizide rezil ediyorlar 3 yıldır yazık değilmi bütün emeklerimiz giti 2 yıl küme düşmekten zor kurtulduk sizin gibi bir hoca bunlara nasıl sabır ediyor anlamıyorum inşallah buhadan bir anönce dönersiniz
    - 04/13/2012
Derecelendirme Yalnızca Üyeler Tarafından Kullanılabilir. Oy Vermek için Lütfen Giriş veya Kayıt Yapın.
Muhteşem! (0)0 %
Çok İyi (0)0 %
İyi (0)0 %
Orta (0)0 %
Kötü (0)0 %