O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.


Çalımbay: "Takımım, bu senenin en iyi takımı"

Çalımbay: "Takımım, bu senenin en iyi takımı"
Çalýmbay: "Takýmým, bu senenin en iyi takýmý"

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, her iki takım için de zor olan bir maç olduğunu, ancak konum itibariyle Manisaspor açısından çok daha kritik bir maç oynandığını dile getirdi.
Takım olarak buradan 3 puanla ayrılarak üst sıralardan kopmamayı hedeflediklerini belirten Çalımbay, şunları kaydetti: ''Zaman zaman iyi, zaman zaman da istemediğimiz şekilde oynadık.

Galatasaray maçından sonra tekrar böyle gerilimi yüksek bir maçı oynamak zordu, ama arkadaşlar girdikleri pozisyonları çok iyi şekilde değerlendirdiler ve istediğimiz galibiyeti aldık. Manisa takımı için üzgünüz, ama ben tekrar çok iyi bir şekilde döneceklerine yürekten inanıyorum. Onlara da başarılar diliyorum.'' 


Çalımbay, takım olarak her deplasmanda gol bulduklarına da işaret ederek, şöyle devam etti: ''Ligde daha işimiz bitmedi. Oynayacağımız İstanbul Büyükşehir Belediyespor ve Samsunspor maçları var. Onları da iyi şekilde bitirsek, ligi çok iyi bir yerde bitirmiş olacağız. Bana göre, benim takımım bu senenin en iyi takımı. Çünkü hakikaten büyük sıkıntılar yaşayarak buralara geldik. Yılmadık, mücadele ettik, buralara kadar geldik. Kalan iki maçı da iyi şekilde bitirip, sezonu bize yakışır şekilde kapatmak istiyoruz'' diye konuştu. 


Sivassporlu oyuncular Muhammet Ali, Erman ve Kadir ise çok kritik bir maça çıktıklarını, hedefleri doğrultusunda maçtan galip ayrıldıkları için mutlu olduklarını ifade etti.


Haber Galerisi

Image #551
58zarali 03/26/2012 726 1 yorum 0 dışında 0 derecelendirme

1 yorum

Bir Yorum Yap

Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
  • P
    poolat58
    Beğen paylaş destek ol linke tıklaman yeterli: http://www.facebook.com/ENGUNCELSiVASSPORHABERLERi
    - 03/26/2012
Derecelendirme Yalnızca Üyeler Tarafından Kullanılabilir. Oy Vermek için Lütfen Giriş veya Kayıt Yapın.
Muhteşem! (0)0 %
Çok İyi (0)0 %
İyi (0)0 %
Orta (0)0 %
Kötü (0)0 %