O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.


Çalımbay: "Son pasları yapamadık"

Çalımbay: "Son pasları yapamadık"
Çalýmbay: "Son paslarý yapamadýk"

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Trabzonspor karşılaşmasının ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Maçın değerlendirmesini yapan tecrübeli çalıştırıcı, "Son paslarda dikkatli olamadık. Yoksa rahatlıkla buradan puan ya da puanlarla ayrılabilirdik. Trabzonspor'un yaptığı değişiklikler ve bizim yaptığımız hatalardan dolayı goller yedik. İkinci yarı tam bize göre oynadı Trabzon. Bizim de süratli adamlarımız vardı ama son pasları istediğimiz veremedik. Heyecanlı bir lig maçı oldu. Oyundan kopmadık. İkinci golü yedikten sonra istediğimiz şeyleri yapamadık" ifadelerini kullandı.

Şanssızlıktan yakınan Çalımbay, "Kolay maç yok, hepsi zor. Pozisyona rahat giriyoruz, iyi oynayıp iyi de mücadele ediyoruz. Şanssızlık yakamızı bırakmıyor. Önemli olan bizim kazandığımız topları iyi bir şekilde değerlendirememizdi bunu da yapamadık" şeklinde konuştu.


Haber Galerisi

Image #540
58zarali 03/12/2012 687 0 yorum 0 dışında 0 derecelendirme

0 yorum

Bir Yorum Yap

Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
  • Henüz yorum gönderilmemiş

Derecelendirme Yalnızca Üyeler Tarafından Kullanılabilir. Oy Vermek için Lütfen Giriş veya Kayıt Yapın.
Muhteşem! (0)0 %
Çok İyi (0)0 %
İyi (0)0 %
Orta (0)0 %
Kötü (0)0 %