O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.


Başkanımız Mecnun Otyakmaz tahliye oldu

Başkanımız Mecnun Otyakmaz tahliye oldu
Başkanýmýz Mecnun Otyakmaz tahliye oldu

Şike soruşturması kapsamında 8 aydır tutuklu bulunan Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz'ın tahliye haberi kentte büyük bir sevinçle karşılandı. Başkanın Sivas'a geleceği gün için karşılama hazırlığı yapılıyor.

3 Temmuz'da başlayan futbolda şike soruşturması kapsamında 8 aydır tutuklu bulunan Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz'ın dün görülen duruşma sonrasında tahliye edilmesi yönündeki karar mutlulukla karşılandı.


Karar geç saatlerde açıklanmasına rağmen, davayı takip edenler büyük sevinç yaşadı. Sivasspor'un taraftar sitelerine de bu mutluluk yansıdı. Başkanın serbest kalması camiayı sevindirirken, 'Geçmiş olsun' mesajları yağdı. Sivasspor yönetimi de tahliye kararını memnunlukla karşıladı. 


Cumartesi günü İstanbul'daki evinde dinlenecek olan Başkan Mecnun Otyakmaz'ın Sivasspor'un yarın Ankara'da Gençlerbirliği ile oynayacağı maç için başkente gideceği öğrenildi.


Pazartesi günü Ankara'da yapılacak Futbol Federasyonu Başkanlığı seçimlerine de gitmeyi planladığı belirlendi. Otyakmaz'ın Sivas'a gelişinde coşku ile karşılanması için de taraftarlar arasında hazırlık çalışması başlatıldı. Otyakmaz'ın gelecek hafta içinde kente gelmesinin planlandığı öğrenildi.


Haber Galerisi

Image #527
58zarali 02/25/2012 845 0 yorum 0 dışında 0 derecelendirme

0 yorum

Bir Yorum Yap

Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
  • Henüz yorum gönderilmemiş

Derecelendirme Yalnızca Üyeler Tarafından Kullanılabilir. Oy Vermek için Lütfen Giriş veya Kayıt Yapın.
Muhteşem! (0)0 %
Çok İyi (0)0 %
İyi (0)0 %
Orta (0)0 %
Kötü (0)0 %