O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.


Çalımbay: "Yenilgiyi hak etmedik.."

Çalımbay: "Yenilgiyi hak etmedik.."
Çalýmbay: "Yenilgiyi hak etmedik.."

Çalımbay, maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, sadece kadınlar ve çocukların izlediği maçta atmosferin mükemmel olduğunu belirterek, ''Boş stada oynanacağına böyle oynanması mükemmeldi. Fenerbahçe açısından bu çok büyük avantaj oldu'' dedi.


Maçın başından sonuna kadar galibiyet için oynadıklarını vurgulayan Rıza Çalımbay, ''Kora kor mücadele ettik. Maçın kırılma anlarını değerlendiremedik, kötü goller yedik. Ancak hiçbir zaman oyundan kopmadık. Girdiğimiz pozisyonları değerlendirebilseydik, buradan galip ayrılan taraf biz olabilirdik. Takımımın oynadığı oyundan memnunum'' diye konuştu.


Maçın 64. dakikasında kaleciyle karşı karşıya kalan Pedriel'in kaçırdığı pozisyonla ilgili soru üzerine Çalımbay, ''İyi oynadığımız anda kaçırdık. O golü atsaydık 3-1 olacaktı. Sonuç daha farklı olabilirdi. Böyle maçlarda çok iyi bir lider lazım. Ondan sonra 2 oyuncu değiştirdik. Oynadığımız oyunun karşılığı bu olmamalıydı'' ifadelerini kullandı. 


Haber Galerisi

Image #525
58zarali 02/18/2012 717 1 yorum 0 dışında 0 derecelendirme

1 yorum

Bir Yorum Yap

Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
  • ihsanbaba
    ihsanbaba
    2-1 öne geçtikten sonra takım futbolcularının şımardığı açıkca belli oldu büyük takıma karşı disiplinden koparsan sonuç işte böyle olur*** adam boş kaleye topu atamıyor kapasite meselesi***
    - 02/22/2012
Derecelendirme Yalnızca Üyeler Tarafından Kullanılabilir. Oy Vermek için Lütfen Giriş veya Kayıt Yapın.
Muhteşem! (0)0 %
Çok İyi (0)0 %
İyi (0)0 %
Orta (0)0 %
Kötü (0)0 %