O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.


Yiğidolar Metris'de Başkan'a Destek İçin Buluştu

Yiğidolar Metris'de Başkan'a Destek İçin Buluştu
Yiğidolar Metris'de Başkan'a Destek İçin Buluştu

Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz'ın 47.yaş günü kutlaması, Otyakmaz'ın şike soruşturması kapsamında tutuklu bulunduğu Metris Cezaevi'nin önünde yapıldı.

Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz'ın 47. yaş günü kutlaması, Otyakmaz'ın şike soruşturması kapsamında tutuklu bulunduğu Metris Cezaevi'nin önünde yapıldı. 

Kutlama törenine Mecnun Otyakmaz'ın annesi, babası, eşi ve çocuklarının yanı sıra birçok Sivassporlu taraftar da katıldı. Üzerlerinde Mecnun Otyakmaz'ın fotoğrafının bulunduğu tişörtler ile tezahüratlarda bulunan Sivasspor taraftarları, ardından yanlarında getirdikleri pastaları kesti. 

OTYAKMAZ: YARGILAMA SİSTEMİNİN OLUMSUZLUKLARIYLA MÜCADELE EDİYORUZ 

Bu arada kutlamada yer alan Avukat Serhat Çetin, müvekkili Mecnun Otyakmaz'ın mektubunu okudu. Otyakmaz, mektubunda şike iddialarından çok, özel yetkili mahkemelerin yargılama sisteminin olumsuzluklarıyla mücadele ettiklerini söyledi. 

Avukat Serhat Çetin, yaş günü kutlamasının başkan Otyakmaz için sürpriz olduğunu belirterek, mektubu okudu. Otyakmaz, mektubunda şu ifadelere yer verdi: 

"Bursaspor galibiyeti dolayısıyla öncelikle takımımı başarısından ötürü kutluyorum. Son haftalarda aldıkları başarılı sonuçlar bana verilebilecek en güzel doğum günü hediyesidir. Bu olaydaki masumiyetimi, maç konuşmamı en iyi bilenler de onlardır. 

Aslanlar gibi oynadıkları ligin en büyük çekişmesine sahne olan ve 4 – 3 biten bir karşılaşmada şike yapmak gibi bir iddia ile suçlanıyorum. Esasen şike iddiasından çok, özel yetkili mahkemelerin yargılama sisteminin olumsuzluklarıyla mücadele ediyoruz." 

ETİK KURULU'NUN EKSİK EVRAKLARI VE VERDİÐİ KARAR BİZİ ÜZÜYOR 

Etik Kurulu'nun eksik evrak ve bir savunma almadan kimilerini suçlu kimilerini suçsuz gösterdiği yönünde iddiaların da yer aldığı mektupda Otyakmaz, şunları dedi: 

"Bizi en çok üzen ise Etik Kurulu'nun eksik evrak ve bir savunma almadan kimilerini suçlu kimilerini suçsuz olarak gösteren bir rapor hazırlaması ve bu raporun bir şekilde basına sızdırılmasıdır. Neyse ki süreç şimdi normale dönmüş ve bu raporun hiçbir hükmü kalmamıştır. 

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun detaylı bir çalışma yaparak özellikle bahse konu olan maçları izleyerek ya da bilir kişilere izleterek adil bir karar alacağını düşünüyoruz. Ayrıca tarafımıza duruşmalı bir savunma yapabileceğimiz bir hakkı verilmesini talep ediyoruz. 

Tutuklu bulunduğum sürece, şahsen ziyaretime gelen, binlerce mektup yazan ve burada doğum günümü kutlayan hemşehrilerime, taraftarlarımıza, sevgili yiğidolara sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Mecnun kardeşlerinin son sözü şudur: Maç satan namusunu satar sözünün sonuna ve ölene kadar arkasındayım."


Haber Galerisi

Image #501
58zarali 01/22/2012 814 1 yorum 0 dışında 0 derecelendirme

1 yorum

Bir Yorum Yap

Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
  • orhank
    orhank
    Gidenlerin hepsinin ayaklarına sağlık bir hemşeriniz olarak ben çok istememe rağmen gidemediğm için çok üzgünüm ama sizin orda olduğunuzu görünce bu takımın sahipsiz olmadığnı gösterdiğnz için ben kendi adıma hepinize teşekkür ediyorm Allah ömrünüzü uzun ve hayırlı eylesin
    - 01/22/2012
Derecelendirme Yalnızca Üyeler Tarafından Kullanılabilir. Oy Vermek için Lütfen Giriş veya Kayıt Yapın.
Muhteşem! (0)0 %
Çok İyi (0)0 %
İyi (0)0 %
Orta (0)0 %
Kötü (0)0 %