O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.


Çalımbay: "Forvet oyuncularına kızgınım"

Çalımbay: "Forvet oyuncularına kızgınım"
Çalýmbay: "Forvet oyuncularýna kýzgýným"

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Samsun karşısında rahat kazanacakları maçı konsantrasyon eksikliği ve erken rahatlama yüzünden zor bitirdiklerini belirterek, "Ligin ikinci yarısı bu hataları yapmamamız gerekiyor" dedi. Samsunspor Teknik Direktörü Vladimir Petkoviç ise maçın hakkının beraberlik olduğunu söyledi.


Sivasspor'un 3-2 üstünlüğü ile sona eren karşılaşma sonrasında değerlendirmelerde bulunan Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, "Çok enteresan bir maç oldu. Mağlup duruma düştük. Navratil'in sakatlandığı durumda. İkinci stoperimiz kırmızı kart gördü. İstediğimiz neticeyi aldığımız anda basit hatalarla durumu daha kötü yaptık. İkinci gol ve 10 kişi kalınca panik yaptık. Girdiğimiz pozisyonları de değerlendiremedik. Bugün Samsun hiç bir zaman mücadeleyi bırakmadı. Etki adamları vardı. Kalecimiz ve defans iyi bir direnç gösterdi. Hakem düdüğü çalmadan maç bitmiyor. Maçı bırakınca berabere duruma düşebiler hatta mağlup da olabilirdik. Gereksiz telaşa girdik, ilerideki oyuncular top tutamadı.

Ama ona rağman galip geldiğimiz için mutluyuz. İlk yarı bitti. İkinci yarıya iyi başlamamız gerekiyor. İlk yarıdaki maçlarda bizim hatalarımız ve hakem hataları vardı. Maalesef bütün hakem hataları bizi buldu. Her şeye rağmen 24 puan aldık. İkinci yarıya iyi başlamamız gerekiyor. Ayrılan arkadaşlarımızın yerine takviyelerle iyi duruma gelmeye çalışacağız" diye konuştu.


Son dakikada pozisyonu görmediğini söyleyen Çalımbay, "Samsun doldur boşalta geçmişti. Uzun adamlarımız oyundan çıkmıştı. Bu nedenle zor anlar yaşadık. Defans ve kalecimizi tebrik ediyorum ama forvet oyuncularına kızgınım. Çünkü topu ilerde tutmamız gerekiyordu. Bunu yapamadık. Bunların hepsinden ders çıkaracağız. Bu dersi alamazsak ikinci yarı bizim için sorun olabilir. Ligin ikinci yarısı telafisi olmayan maçlar oynanacak" şeklinde konuştu.


Haber Galerisi

Image #483
58zarali 12/22/2011 925 3 yorum 0 dışında 0 derecelendirme

3 yorum

Bir Yorum Yap

Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
 • RECEP_YUKSEL
  RECEP_YUKSEL
  Bizde önce ofsayt dedik ama sonra baktıkki golü atan alakası yok bir maçta bize olsun hata ne olur!
  - 12/22/2011
 • aslansivasli
  aslansivasli
  ama hakem orada ofsayt değil faul verdiğini söyledi
  - 12/22/2011
 • SivasLee
  SivasLee
  Recep abi, pozisyonda hakem faul verdi ve de yüzde yüz doğru bir karar.
  - 12/22/2011
Derecelendirme Yalnızca Üyeler Tarafından Kullanılabilir. Oy Vermek için Lütfen Giriş veya Kayıt Yapın.
Muhteşem! (0)0 %
Çok İyi (0)0 %
İyi (0)0 %
Orta (0)0 %
Kötü (0)0 %